+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Запорізькому регіоні презентували проєкт«Ліси громади»

У Запорізькому регіоні презентували проєкт«Ліси громади»

10 серпня у Запоріжжі презентували проєкт «Ліси громади», ініційований Благодійним Фондом «Соціальні ініціативи бізнесу» спільно з Запорізькою обласною радою та ДП «Запорізьке лісомисливське господарство». 40 тисяч сіянців сосни кримської висадять цієї осені на територіях декількох громад області. Про це повідомляють Соціальні ініціативи бізнесу.

У с. Малишівка Широківської громади восени планують висадити першу партію дерев, які нині зростають у розпліднику Крутоярівського лісництва. Загалом тут, в рамках проєкту «Ліси громади» було висаджено 40 тисяч сіянців сосни кримської. І вже за два місяці вони будуть використані для реалізації місцевих і глобальних еко-ініціатив на території Запорізької області.

а словами директорки БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» Світлани Ванюхіної, у місцевих громад є велика зацікавленість до висадження рослин та дерев на своїх територіях. Адже організація нових зелених зон сприятиме попередженню екологічних катастроф у майбутньому. І якраз цей проєкт засвідчує важливість консолідації зусиль бізнесу, громад і влади.

У попередніх проєктах БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» – «Озеленення країни» та «Озеленення планети» вже взяли участь громадяни 137 країн і цей показник потрапив до Книги рекордів Гінесса.