+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У вересні у Одеси з’явиться власна Економічна стратегія Великої Одеси до 2050 року

У вересні у Одеси з’явиться власна Економічна стратегія Великої Одеси до 2050 року

17 вересня 2021 року в Одесі стартує Odessa Business Forum, на якому буде представлена Економічна стратегія Великої Одеси до 2050 року.

Головна тема Форуму — Економічна бізнес-візія міста, пошук і розширення горизонту можливостей, що дадуть змогу конкурувати за увагу, інвестиції й таланти в сучасному глобальному світі.

Ключова ідея Економічної стратегії Великої Одеси — визначення пріоритетів у інвестиційному, експортному, індустріальному, транспортно-логістичному, туристичному, культурному та подієвому напрямах.

Ініціатором розроблення Економічної бізнес-візії виступає Odessa Business Club, учасники якого взяли на себе відповідальність і роль координатора у формуванні довгострокової стратегії, а також подальшу комунікацію та колаборацію всіх стейкхолдерів для її реалізації.

Odessa Business Forum стане постійно діючою платформою й щорічним заходом, мета якого — представляти середньострокові та короткострокові плани з реалізації основних векторів економічної стратегії, а також підбивати підсумки, звіряти результати, актуалізувати цілі й завдання.

Планується, що OBF буде місцем зустрічі з провідними світовими експертами, лідерами бізнесу й науки, тут будуть проходити нетворкінг-сесії, освітні семінари та конференції, присвячені ключовим темам Економічної стратегії Великої Одеси — 2050.

Глава Одеського ділового клубу Дмитро Казавчинський підкреслює: «Любити Одесу тільки на словах недостатньо. Треба щось для неї робити».

З таким девізом було розпочато роботу з підготовки економічної бізнес-візії Великої Одеси  — 2050.