+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Тбілісі презентували спецвипуск журналу Business Woman

У Тбілісі презентували спецвипуск журналу Business Woman

Презентація відбулась під час ділової місії Business Woman Club до Грузії. Новий випуск має назву “Support Ukraine” і висвітлює унікальні історії жінок та їх компаній, які кардинально змінили свою діяльність через війну та присвятили себе допомозі Україні та українцям.

Журнал представили: Ганна Крисюк, власниця глянцю, президентка BWClub та голова Міжнародного штабу допомоги українцям; Юлія Бичай, директор BWClub; Лідія Алієва-Шестак, засновниця консалтингової агенції “Soloha”; Валентина Марджінашвілі, керівник організації «Грузино-український будинок преси та книги», директор грузинського представництва журналу «Business Woman». 

Презентація відбулась у ресторані «Menza». Гостей радо прийняла власниця закладу, українка Альона Остапчук, яка на початку війни взялася за вирішення логістичних питань щодо перевезення гуманітарної допомоги для України. 

На захід завітали представниці Жіночої ради Грузії, а саме виконавчий директор Кетеван Габруашвілі та голова Абхазької жіночої ради Роза Кухалашвілі. Із цими організаціями журнал ще з 2016 року має підписаний Меморандум про співпрацю. Також серед гостей заходу були: Тетяна Колотилова, дипломат Посольства України у Грузії з гуманітарних питань,  активні представниці української діаспори, що проживають в Грузії, а також ті, хто опинився тут через війну. 

Ганна Крисюк розповіла про реалії війни в Україні, продемонструвала уламки заборонено зброї, привезені з Донбасу – докази російських злочинів проти мирного населенення України. Наголосила, що парламенти деяких країн вже визнали дії росії геноцидом проти українського народу, і закликала не мовчати, робити все, аби наблизити перемогу України, бо кожен день війни коштує десятки й сотні українських життів. Спецвипуск журналу демонструє неймовірні історії, як можна на різних фронтах допомагати Україні та українцям у цей складний час.

У кінці заходу було передано грошову допомогу для України від представниці МШДУ в Азербайджані Лідії Алієвої-Шестак та грузинських студенток, які зібрали кошти для продуктових наборів та маленьку частину для проєкту «1000 автомобілів свободи».

Дякуємо Валентині Марджінашвілі за організацію події, а також всім гостям за участь і підтримку України.