+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У США жінка вперше змогла пройти відбір до елітного спецпідрозділу

У США жінка вперше змогла пройти відбір до елітного спецпідрозділу

У США жінка вперше зуміла закінчити програму спецпідготовки військово-морських сил, щоб стати оператором бойових катерів Сил спеціальних операцій (SWCC). Про це повідомляє BBC Україна.

Члени цього елітного угрупування військ США підтримують загони “морських котиків” в ризикованих військових місіях та проводять власні секретні військові операції. Для того, щоб потрапити до даного виду військ США потрібно пройти 37 тижнів безперервних тренувань.

Відповідно до політики Пентагону, ім’я жінки не розголошують. Військовослужбовиця була серед 17 інших моряків, які пройшли “оцінювання та відбір”, йдеться в пресрелізі військово-морських сил США.

Тільки близько 35% військовослужбовців, які подають заявку на програму SWCC, проходять відбір, кажуть посадовці. Виснажливі навчання новобранців включають роботу з озброєнням та навігацією, а також стрибки з парашутом, бойові завдання та таємні висадки у ворожі або засекречені райони. Кульмінацією навчань стає 72-годинне випробування під назвою Тур, на якому відсіюється чимало вояків.

“Стати першою жінкою, яка пройшла тренування сил військово-морських спецоперацій, – це надзвичайне досягнення. Ми неймовірно пишаємось нашим товаришем по службі. Як і її колеги оператори, вона продемонструвала характер, когнітивні та лідерські якості, необхідні для приєднання до наших сил”.

Заявив контрадмірал Г’ю Вайман Говард, командувач штабу Військово-морських спецоперацій США.