+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Висадження Алеї свободи слова в рамках «Greening of the Planet»

Висадження Алеї свободи слова в рамках «Greening of the Planet»

У Києві в сквері біля пам’ятника журналістові Георгію Гонгадзе висадили Алею свободи слова у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet».


Ініціаторами даної Алеї є БФ «Озеленення України» та інтернет-видання «Українська правда».

Участь у започаткуванні Алеї взяли: ініціатори проєкту з озеленення планети – Сергій Гайдайчук, президент ділового клубу «CEO Club Ukraine» і Ганна Крисюк, президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club»; Севгіль Мусаєва, головний редактор Української правди; Алекс Ленартс, Надзвичайний та Повноважний Посол Бельгії в Україні; Олександр Харченко, генеральний директор агентства «Укрінформ»; Ірина Асман, Голова Правління Ради Директорів ПрАТ «Картель», журналісти та інші представники інформаційних агентств.

Співзасновниця благодійного фонду «Озеленення України» Ганна Крисюк розповіла:

«Сьогодні ми висаджуємо клени та сакури. Клен є культовим деревом, оберегом, символом достатку, порядку, об’єднання, надійного спокою і затишку, постійності, доброти та чоловічої краси, а сакура є традиційним символом жіночої молодості і краси. Ми об’єднали чоловіче та жіноче дерево, тому що тільки чоловічий розум та жіноча наполегливість творять чудеса».

 «Важливо пам’ятати, що громадянське суспільство – це не лише історія про виходи на Майдан, це історія про щоденну працю, про об’єднання людей заради спільної мети. В Україні є дуже багато позитивних історій, коли зміни на краще відбуваються тільки завдяки поєднанню зусиль людей, які об’єднуються заради змін. І однією з таких історій об’єднання є наш проєкт «Greening of the Planet», який з кожним роком масштабується. А це все завдяки небайдужим екосвідомим людям. Дякуємо всім, що долучаєтесь», – ділиться співзасновник благодійного фонду «Озеленення України» Сергій Гайдайчук.

Головна редакторка Української правди Севгіль Мусаєва, зазначила, що сьогодні їхнє видання святкує День народження і висадка даної Алеї є дуже знаковою:

«Сьогодні ми висаджуємо Алею свободи слова біля пам’ятника Георгію Гонгадзе, бо саме він і є прикладом свободи слова. А проєкт «Greening of the Planet» є прикладом об’єднання людей задля чогось хорошого, правильного, задля збереження екологічного майбутнього. Ми раді долучитись до цієї ініціативи та раді бути інформаційними партнерами. Дякую всім присутнім за ваш професіоналізм, громадянську позицію, гостре слово, самовіддану роботу і розуміння своєї відповідальності перед природним середовищем».

10 квітня по всій території України та у 103 країнах світу проходила Акція «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу» у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet». Оголошення результатів Акції відбудеться 22 квітня.

Ціллю «Greening of the Planet» є привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всьому світу.

Організатором проєкту є український Благодійний фонд «Озеленення України». За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України та Державного агентства лісових ресурсів України.