+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Promprylad. Renovation відбулась відкрита зустріч з інвесторами та партнерами

У Promprylad. Renovation відбулась відкрита зустріч з інвесторами та партнерами

13 листопада в Івано-Франківську у Promprylad. Renovation відбулась зустріч з інвесторами та партнерами даного інвестиційного проекту. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила директор україно-угорської консалтингової компанії “East West Mentor UA”, засновниця міжнародного глянцю БізнесWoman Ганна Крисюк.

Промприлад.Реновація — це інноваційний центр на території ревіталізованого заводу в Івано-Франківську, сфокусований на чотирьох напрямках розвитку регіону: новій економіці, урбаністиці, сучасному мистецтві та неформальній освіті. Проект працює як майданчик для апробації та поширення знань.
Протягом 5 років проект залучить понад 700 млн грн інвестицій від приватних інвесторів та організацій, аби поетапно запустити шість будівель та парк. На площі 37 871 тис. кв. м будуть створені умови для діяльності комерційних та соціальних ініціатив, спрямованих на розвиток регіону.
1-го лютого 2019 року проектом було підписано угоду купівлі-продажу 82% акцій заводу «Промприлад». Реконструкцію усіх площ заплановано завершити до 2024 року. Загальний бюджет реновації складає 25 млн дол., що мають бути залучені у формі імпакт-інвестицій. Етап залучення інвестицій триває. Як стати інвестором проекту, дізнайтеся тут https://promprylad.in.ua/ua/#for-investors
Команда Промприлад.Реновація має на меті сконцентрувати тут креативний потенціал міста та цим сприяти розвитку регіону. Для запуску пілотного поверху залучили 1,3 мільйона доларів. Це 1783 квадратних метри реконструйованої площі на 3-му поверсі заводу, де уже працюють 16 різних бізнесових, освітніх та культурних функцій від різних операторів.
Запрошуємо дізнатися більше про Промприлад.Реновація тут https://promprylad.in.ua/ua/#about-project або завітати до нас за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Ак. Сахарова 23.
Як бізнес Промприлад.Реновація є багатофункціональним об’єктом комерційної нерухомості, орієнтованим на дохід від операційної діяльності. Це проект у сфері імпакт-інвестицій, що, окрім повернення вкладених коштів і дохідності, означає наявність вимірного позитивного суспільного впливу та користі для громади.
1/3 площі за пільговою ставкою оренди буде надана громадським, культурним та соціальним ініціативам, діяльність яких збігається з баченням проекту. Проект передбачає поступову реконструкцію та будівництво по мірі залучення інвестицій.
Мінімальна сума інвестиції становить еквівалент 1 000 дол США. Виплата дивідендів розпочнеться одразу після закінчення останнього етапу реновації.
Ознайомитися з бізнес-планом проекту ви можете за посиланням https://promprylad.in.ua/ua/documents/
Як стати інвестором проекту, дізнайтеся тут https://promprylad.in.ua/ua/#for-investors
У команді Промприлад.Реновація працюють фахівці із різностороннім бізнес-досвідом та практикою соціального підприємництва й громадських ініціатив (Тепле місто, Urban Space 100 та ін.).
Автором ідеї та керівником проекту є Юрій Филюк – івано-франківський підприємець, ресторатор та засновник соціальних проектів, найвідоміші з яких – Urban Space та Тепле Місто – є одними з найкращих прикладів громадської ініціативи в Україні.
Проект втілює консорціум організацій-стратегічних партнерів: платформа “Тепле Місто”, ГО “Інша Освіта”, “МітОст”, “ПАКТ Україна” та Львівська бізнес-школа УКУ (Lvbs).
Партнери проекту: Івано-Франківська міська рада, ГО CANactions, Королівство Швеції, Міжнародний фонд “Відродження”, SRI Іnternational, Фонд ім. Роберта Боша, Фундація BMW, Швейцарська агенція розвитку та співробітництва, Британська Рада, Архітектурна студія ФОРМА, Юридична компанія Moris Group, Архітектурне бюро Zotov&co, Агенція Aimbulance, Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини, Компанія “23 ресторани”, Impact Hub Odessa, Фонд Генріха Белля, ПРОМІС, Bridges Consulting, Finstream, EY, Garage gang.