+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У одязі якого кольору потрібно зустрічати Новий рік 2020: поради від модних експертів

У одязі якого кольору потрібно зустрічати Новий рік 2020: поради від модних експертів

Ми починаємо готуватися до Нового 2020 році. Сьогодні розповімо, в одязі якого кольору потрібно зустрічати Новий рік 2020, щоб відзначити свято правильною.

2020 рік — рік Білого Металевого Пацюка за східним календарем. Астрологи радять відзначити Новий рік 2020 в домашній атмосфері, але з розмахом. Символ року подарує господарям гостинного дому успіх у всьому, тому не соромтеся запрошувати багато друзів і родичів на святкову вечерю.

Фахівці радять враховувати “переваги” символу року. У новорічну ніч 2020 варто вибирати вбрання більш стримане і елегантне, без кричущих і кислотних кольорів, а також хижих і анімалістичних принтів, щоб не налякати символ року. Ідеально підходить світло-сірий колір, а також його різні відтінки: білий та айворі, колір срібла і мокрого асфальту, відтінок шампанського і елегантний тауп.

Також астрологи кажуть, що вдалим вибором в рік Білого Металевого Пацюка будуть також синій, зелений, фіолетовий і золотистий відтінки. Не варто не брати до уваги сукні, розшиті паєтками, бісером і всілякими блискітками. Не дарма ж знак “металевий”.

Подбайте про красиве вбрання заздалегідь і гарно відсвяткуйте Новий рік, адже як його зустрінеш — так і проведеш!