+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У нас одна «MRIYA»: долучайся до проєкту Кіберполіції України

У нас одна «MRIYA»: долучайся до проєкту Кіберполіції України

Екосистема «MRIYA»

Екосистема «MRIYA» створена для об’єднання проєктів, які розроблені у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Ключова ідея проєкту була втілена у порталі «Stopdrugs», який об’єднав проактивних громадян у напрямку боротьби з телеграм-каналами, що забезпечували продаж та розповсюдження наркотиків в мережі Інтернет. Переосмислення проекту відбулося через декілька днів після відкритого вторгнення 24.02.2022 російських військ на територію України. Стало зрозуміло, що війна, розв’язана проти України, здійснюється в тому числі у медіапросторі.

Необхідність підтримки наших військових та простих громадян, протидії кремлівським медіа-пропагандистам та поширень правдивої інформації в мережі була критично необхідною. Тому бот «Stopdrugs» переформатували, і розпочали роботу щодо протидії фейковим та проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Розробники та ідейні натхненники ідеї «MRIYA» з Кіберполіції України, а також велика кількість небайдужих громадян перетворили проєкт у сильну ініціативу протидії російським окупантам у медіапросторі.

На сьогодні «MRIYA» —  найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті. Кількість підписників — більше 215 тисяч.

Кожен українець — ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт — інформаційний.

Наші проєкти

Бот «StopRussia | MRIYA»

Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування в телеграм-канал. Зібрано найбільшу кількість антиукраїнських ресурсів та профілів — більше 50 тис.

У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта. Вам буде надано випадкове посилання і текст скарги, які постійно змінюються. Не будьте байдужими: кожна скарга наближає нас до перемоги!

Канал «StopRussia | MRIYA»

Спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал — це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація (у тому числі навчальні матеріали із кібергігієни).

Бот «Народний месник»

У цей чат-бот надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси. Дані опрацьовуються модераторами боту та документуються органом Національної поліції України. Також інформація передається іншим правоохороним органам на відпрацювання.

Нещодавно додано одну категорію про присутність камер зовнішнього відеоспостереження, де перебувають окупанти.

Сервіс «MRIYA Automatic»

Безкоштовний автоматизований сервіс для боротьби з російською пропагандою, розробники якого — Banwar та Qlixer Social.

MRIYA Automatic працює у хмарі, не використовує ваш браузер, і не вимагає від вас включеного та активного браузера комп’ютера чи смартфону.

Гра «Котяцький драйв»

Протягом насичених місяців війни ми розуміли, що людям потрібно відволікатися як від завдань у кібер-світі, так і від новин. Саме тому була розроблена благодійна гра «Котяцький драйв”», де котики-військові, бійці територіальної оборони та поліцейські звільняють рідну землю від рашистської навали.

Котяцький драйв — це драйвова гра-клікер. Приєднуйся до наших котиків ЗСУ, ТРО та кіберполіції, клікай, щоб відбити навалу орків, та перемагай у цій війні. Гру можна завантажити через Google Play та для PC.

Віртуальні бої проходять на відомих локаціях: Чорнобаївка, Гостомель та крейсері «москва». Також у грі ти повинен здолати таких лідерів орків, як «дон», вусатий тарган і міністр непотрібних справ росії.

Гра безкоштовна та не містить реклами.

До того ж, є можливість підтримати ЗСУ та придбати унікальні ігрові активи (NFT), кошти від продажу яких підуть на потреби армії.

Організатором проєкту «МРІЯ» виступає Кіберполіція України, начальником департаменту якої є Юрій Виходець.

MRIYA об’єднує під одним ім’ям усі напрямки нашої діяльності, особливо —  створені під час війни!