+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У МЗС відбулося засідання щодо осіб німецького походження в Україні

У МЗС відбулося засідання щодо осіб німецького походження в Україні

22 жовтня у Міністерстві закордонних справ України  відбулося засідання міжурядової українсько-німецької комісії із співробітництва у справах осіб німецького походження, які проживають в Україні. Про це повідомляє МЗС.

Засідання пройшло під головуванням співголів комісії – заступника міністра закордонних справ України Миколи Точицького та уповноваженого Федерального Уряду Німеччини з питань іммігрантів та національних меншин Бернда-Бернгарда Фабріціуса.

Сторони позитивно оцінили поточний стан справ із забезпеченням освітніх, мовних, культурних та інформаційних потреб представників німецької національної меншини в Україні, підкреслили важливість подальшої реалізації відповідних проєктів як на національному, так і міждержавному рівнях.

Під час засідання заступник міністра закордонних справ України наголосив на важливості сприяння Урядом Німеччини на засадах взаємності збереженню мовної та культурної самобутності українців на німецьких теренах. У цьому зв’язку він закликав німецьку сторону до невідкладних практичних кроків зі створення двостороннього міжурядового механізму, який дієвим чином сприяв би вирішенню зазначених питань.