+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Львові підбили підсумки проєкту «1000 автомобілів свободи»

У Львові підбили підсумки проєкту «1000 автомобілів свободи»

10 березня у Львові відбулася передача 10 авто, які завершили благодійний проєкт «1000 автомобілів свободи», ініційований головою Львівської ОВА Максимом Козицьким та головою ГО «Добро.Дій» Ігорем Дулиним.

Проєкт не зупиняється на досягнутому. І надалі у межах «1000 автомобілів свободи» будуть передаватися авто на передову, але вже без підрахунку.

Тисячне авто відправили на підтримку оборони міста Бахмут. Кожен позашляховик укомплектований бронежилетами від Львівського оборонного кластеру та засобами гігієни, продуктовими наборами й аптечками від Міжнародного штабу допомоги українцям.

«Передати на передову 1000 автомобілів, на перший погляд, величезна цифра, але нам це вдалося за 10 місяців. Це заслуга людей, які вірять в нашу перемогу. Надзвичайно вдячний кожному, хто долучився до цієї ініціативи, адже усі ми об’єднані спільною ціллю – перемогою над ворогом. Автомобілі у цій війні є розхідним матеріалом та одним з інструментів ведення бойових дій. Ці авто врятували не одне життя наших захисників за рахунок своєї мобільності та високого рівня прохідності. Дякую нашим Збройним силам та волонтерській спільноті, які щодня наближають нашу перемогу», – наголосив Максим Козицький.

Співорганізатор ініціативи, голова ГО “Добро.Дій” Ігор Дулин повідомив, що машини доставляли з усього світу: від країн Європи до Америки.

«Мені досі не віриться, що нам разом вдалося досягти омріяної цілі. Тоді нам здавалося це число величезним, а завдання – непосильним. Але я надзвичайно вдячний як начальнику ОВА, який повірив в нас, так і усім тим, хто долучився до купівлі кожного з авто. Ми цією ініціативою продемонстрували єдність, яка є унікальною рисою українського народу: єдність влади, єдність волонтерів та усіх людей, які прагнуть перемоги України. Українці можуть об’єднуватися, українці хочуть об’єднуватися і коли вони об’єднуються – досягають неймовірних результатів», – зазначив Ігор Дулин.

Голова Міжнародного штабу допомоги українцям Ганна Крисюк під час заходу розповіла про гуманітарні місії на передову, під час яких передавали частину автомобілів. Також наголосила, наскільки важливо обʼєднувати зусилля усіх, щоб кожне авто було наповнене гуманітарним вантажем і всім необхідним. Але ключова цінність цього проєкту, в тому що передані авто вже врятували сотні життів і врятують ще.

У межах передачі авто погасили лімітовану серію поштових марок, на яких зображена одна з передач авто в межах ініціативи «1000 автомобілів свободи».

Також відзначили всіх партнерів і донорів, завдяки яким вдалося реалізувати ініціативу. Організатори вручили їм подяки та символічні подарунки у вигляді автомобілів.