+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Києві відкрилась виставка сучасної української фотографії

У Києві відкрилась виставка сучасної української фотографії

У Мистецькому арсеналі в четвер відкрилася виставка «Чутливість. Сучасна українська фотографія», що репрезентує понад 600 робіт 62 авторів та художніх об’єднань. Про це повідомляє Укрінформ.

«Для Мистецького арсеналу проєкт «Чутливість» є важливим етапом у дослідженні феноменів сучасного українського мистецтва. Фотографія є тим медіумом, що на початку 90-х кардинально розширив межі та можливості мистецтва, дав змогу переосмислити суспільні зрушення, рамки свободи та людяності. Ми радо запрошуємо відвідати цю неймовірну виставку — вона, окрім іншого, дає можливість осягнути, який шлях пройшло це мистецтво за останні 30 років і ми разом із ним», – зазначила виконувачка обов’язків директорки Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

«Фотографія як документ часу, соціальна критика, спостереження, фантазії, спосіб розповісти про себе — виставка «Чутливість. Сучасна українська фотографія» репрезентує множинність методів роботи з фотографічним медіумом в Україні протягом майже трьох останніх десятиліть. Таке хронологічне рамування не випадкове, адже фотографія постала як самодостатній вид у системі сучасного українського мистецтва на початку 1990-х років», – наголошують куратори.

Як зазначалося, в межах виставкового проєкту «Чутливість. Сучасна українська фотографія» 5 серпня та 2 вересня відбудуться «Мистецькі четверги», учасники яких обговорять мистецтво фотографії.

Виставка в Мистецькому арсеналі (Київ, вул. Лаврська, 12) триватиме до 5 вересня 2021 року. Графік роботи: вівторок – неділя з 11:00 до 20:00.