+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Києві відбувся міжнародний економічний форум

У Києві відбувся міжнародний економічний форум

Вчора у Києві відбувся перший день Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ).

КМЕФ — один із найбільших у Східній Європі міжнародних форумів, який об’єднує представників бізнесу, влади та суспільства для обговорення ключових економічних питань і глобальних трендів. Місією форуму є сприяння більшій інтеграції України у світову спільноту в якості рівноправного перспективного гравця.

Ініціатором заходу виступає відомий бізнесмен Василь Хмельницький, на запрошення якого до України приїхало багато гостей і спікерів світового рівня .

Форум відвідали багато відомих та успішних жінок-представниць сфери дипломатії, бізнесу, політики тощо. Зокрема, Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентиської Республіки в Україні Елена Летісія Тереза Мікусінскі, президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, власниця креативного івент-агентства ARENA CS Яна Матвійчук, голова правління Видавничого дому «Каретель» Ірина Асман, CEO MOZGI GROUP Ірина Горова, голова World Woman Club Kyiv Олеся Тарасенко та інші.

Однієї із найцікавіших секцій першого дня форуму була  “Економіка України – шлях до трильйона”, яку модерував Президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук.

“Такі форуми дійсно потрібні Україні, бо збирають цікавих, впливових і сильних особистостей, які разом шукають нові можливості у боротьбі з глобальними викликами сьогодення. Але хотілося б почути більше про жіноче лідерство».

ділиться Ганна Крисюк.