+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Києві відбулось чергове засідання президії ТППУ

У Києві відбулось чергове засідання президії ТППУ

23 жовтня у Києві відбулось чергове засідання президії Торгово-промислової палати України. На засіданні відбулось призначення одразу 4-ох нових представників ТППУ за кордоном. Тепер ТПП представляє інтереси українського бізнесу в центральних провінціях Канади,  у Парижі та Центральних і Північних провінціях Франції, у китайській провінції Хенань та на Сейшельських островах.

Ганна Крисюк, засновниця міжнародного глянцевого журналу БізнесWoman, директор україно-угорської компанії «East West Mentor UA» представляла бізнес-партнера з Канади Віталія Мілєнтьєва.

«Ми дякуємо за кредит довіри ТППУ у налагодженні бізнес-відносин між Україною та іншими країнами, де є наші партнери, які зацікавленні у більш глибшій взаємодії і лобіюванні українських бізнес-інтересів у світі та у залученні інвестицій до України», – поділилась п.Ганна.

На засіданні президії також було обговорено Програму дій уряду.

Крім того, було переобрано голову Авіаційного комітету. Ним став Віталій Портянко, знана у галузі людина, один з керівників аеропорту Бориспіль та створено експертну робочу групу щодо відпрацювання позиції щодо ЗВТ з Туреччиною.