+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Києві відбулась премія «Woman 2022»

У Києві відбулась премія «Woman 2022»

9 лютого у Києві відбулась церемонія нагородження номінанток премії «Woman 2022».

«Woman 2022» — щорічне нагородження жінок-лідерок, які сприяють розвитку бізнесу, соціальної складової, дипломатії та інших сфер діяльності; привносять інноваційні рішення та пропозиції для подальшого вдосконалення та реалізації нових ідей.

Організатором заходу виступає міжнародний глянцевий журнал “Business Woman”.

Цьогоріч премію вручали у 5-ох категоріях:

1. Міжнародна політика і дипломатія.

2. Успішний бізнес.

3. Соціальна відповідальність.

4. Захисниці України у тилу.

5. Захисниці України на фронті.

Номінантками першої категорії Премії під назвою: “Міжнародна політика та дипломатія” стали:

Ольга Стефанішина, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Працювала з командою над координацією внутрішніх трансформацій у країні, десятки інтерв’ю, візити до країн-скептиків, аби розвіяти будь-які сумніви у тому, що лише разом Україна та ЄС можуть долати виклики, які наразі стоять перед Європою. 

Мелінда Сіммонс, Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні.

 Перед приїздом в Україну номінантка рік посилено вивчала українську мову, працювала у Національному секретаріаті з безпеки та в департаменті з врегулювання конфліктів у МЗС. Мелінда Сіммонс – перший британський Посол із українським корінням.

—  Драгіца Понорац, Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні. 

Пані Посол пишається сміливістю українців, які відстоюють незалежність та називає справжніми героями. ЇЇ мрією є, щоб громадяни Чорногорії з такою ж силою патріотизму ставилися до своєї країни. І запевняє, що Чорногорія намагатиметься зробити все, щоб перемога України відбулася якомога швидше.

 —  Ілона Солонина, Почесний консул України в Домініканській Республіці, Представниця Торгово-промислової палати України в Домінікані. 

ЇЇ слова: «Розумію, що моє завдання — просувати і лобіювати інтереси України, сприяти в залученні гуманітарної, фінансової, консультативної та будь-якої іншої допомоги Україні, а мій обов’язок як громадянки — допомогати біженцям. Щоб бути ближче до України, активніше допомагати ЗСУ і постраждалим від російської агресії, тимчасово переїхала з Домініканської Республіки в Європу.

 —  Софія Федина, Народна депутатка України. Голос Львівського Євромайдану. З березня 2014 року і до сьогодні —  волонтерка, яка займається забезпеченням бійців на передовій.

Неодноразово наголошувала: «Допоки триває війна, я передовсім волонтер, а потім все решта».  Провела сотні концертів в Україні та закордоном, допомагаючи збирати кошти на потреби військових на передовій, а також концерти на передовій для підняття бойового духу.

—  Юлія Вусенко, депутатка Волинської обласної ради та членкиня мережі захисту національних інтересів АНТС. Голова постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій. Членкиня постійної делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Нагороджували: Андре Йоганнес Хруневалд, Посол Південно-Африканської Республіки в Україні та Дмитро Лубінець, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини. 

Нові реалії сьогодення змусили багатьох власників бізнесу змінити звичний темп роботи, місце розташування, а подекуди навіть переорієнтуватися. Українські підприємці прилаштувалися працювати без графіку через повітряні тривоги та знаходити шляхи, аби працювати під час тривалих відключень світла, тепла, зв’язку та інтернету. І цим самим не лише продемонстрували свою міцність та надійність, але й готовність швидко змінюватися та адаптуватися до нових складних реалій.

Представляємо вашій увазі номінанток другої категорії Премії: “Успішний бізнес” України. 

Олена Павелко, фінансовий директор “DC Privilege”

До повномасштабного вторгнення Олена успішно займалася веденням  бізнесу. Разом з партнерами створювала девелоперські проєкти по всій Україні та за її межами. З 24 лютого до сфер відповідальності Олени додалась турбота за життя та безпеку співробітників. Сьогодні кожен день Олени — це підтримка команди компанії, які будучи в абсолютно різних умовах продовжують розвивати проєкти українського бізнесу як в Україні, так і на міжнародному рівні.

 —  Аліна Скоморохова, генеральний директор ТОВ “Тін Імпекс”

 Металургійне підприємство ТІН-ІМПЕКС у 2022 році почало виробництво бронежилетів, які успішно пройшли державну сертифікацію та надало допомоги на суму більше 12 мільйонів гривень.

—   Анастасія Ляшко, СЕО компанії “Trionika” та БФ “Допомогатор” 

Більше 2-х років Анастасія займає посаду Генерального директора та керує командою, яка складається з 200 людей. У 2022 році всі свої зусилля команда “Тріоніки” зосередила не лише на роботі, а й на волонтерстві. З початку повномасштабного вторгнення благодійний фонд «Допомогатор» направив свої зусилля на постійну підтримку, купив та відправив допомоги на 15 млн грн.

—  Наталія Яроменко, засновниця та CEO американської компанії Beauty Tech Corp., власниця брендів LAMEL MAKEUP & LN Pro, член борда CEO Club Ukraine 

У 2022 році бренду вдалося не тільки вистояти та закріпити свої позиції в Україні, а й масштабуватися: у Польщі та Америці вже працюють власні склади, а команда сфокусована на розширенні присутності брендів в країнах Близького Сходу, Європи та в США.

 —  Наталія Шаламай, директор компанії CityTowers Property Management 

Команда Наталії складається з 23 професіоналів в цій галузі. На сьогоднішній день 9 менеджерів з яких  – українці. Вона є активною в громаді, входить в склад Ради Корпорації Business Woman PRO Canada. Брала участь в різних проєктах, допомагає новоприбулим українцям.

Нагороджували: Геннадій Чижиков, Президент Торгово-промислової палати України; Костянтин Костирко, співвласник компанії «М’ясо TOP».

Після великомасштабного вторгнення вітчизняний бізнес продемонстрував не лише неабияку відданість державі, але й став майже прикладом соціально відповідальної поведінки. 

Збереження робочих місць, волонтерство, благодійництво, допомога органам місцевого самоврядування – усе це є невіддільним складником роботи компаній та організацій наступних номінанток у категорії “Соціальна відповідальність”. 

Крістіна Грюневальд, Голова Міжнародного жіночого київського клубу (IWCK)

Наразі пані Крістіна перебуває в Києві, де другий термін поспіль обіймає посаду президентки Міжнародного жіночого клубу Києва (МЖКК). Каже, що її керівна посада дає  можливість використовувати досвід, навички та підходи для того, щоб краще допомагати народу України в ці складні для нього часи.

 —  Олена Кобець, Старший партнер Адвокатського об’єднання “Legal IQ Group”

 LEGAL IQ GROUP – це юридична компанія, яка надає широкий спектр правових послуг в усіх галузях права, включаючи комплексний юридичний супровід діяльності суб’єктів господарювання. Команда приймала і приймає активну участь в наданні гуманітарної допомоги  військовим, допомагає із юридичним супроводом зазначених процесів, в тому числі зі створенням волонтерських організацій, надає правову та консультаційну підтримку особам, які через військову агресію були змушені покинути свої домівки.

 Ірина Зеленіна, Директор ТОВ “Центр підтримки експорту КТПП”

Експертка у сфері експортного й виставкового консалтингу й туризму.  Її діяльність охоплює консолідацію українських експортерів на міжнародних виставкових подіях, сферу туристичної діяльності та просування бренду України у світі. 

—  Марія Чорна, Екс-голова Кіровоградської ОДА, Заступник голови БО “Благодійний фонд “Українські соціальні програми””

Оксана Шоорлеммер, Радник державного проєкту “Chancen in MV”, голова українсько-німецької організації  ,,Nord Haus UA е.V.” (онлайн)

Діяльність організації ,, Nord Haus UA e.V” спрямована на сприяння взаєморозумінню між народами, зокрема: міжкультурний обмін між українцями, німцями та представниками інших культур. Серед інших напрямків:  робота по гуманітарній допомозі, проведення психологічної допомоги біженцям, волонтерська діяльність, радницька робота з питань освіти, працевлаштування та підвищення кваліфікації, організація та проведення різного виду заходів для підтримки України.

—  Інна Яременко, Віце-президент асоціації українців у Люксембурзі  “LUkraine asbl”

У лютому минулого року Інна покинула кар’єру в кіноіндустрії та повність присвятила себе діяльності в асоціації,  яка на сьогодні зібрала близько 2,5 мільйонів донейшенів та відправила до України близько 1000 т гуманітарної допомоги. Інна Яременко активно займається адвокацією інтересів України на дипломатичному та державному рівнях у Люксембурзі. 

Нагороджували: Олександр Ярема, Державний секретар Кабінету міністрів України; Дмитро Шульмейстер, Регіональний директор ААК;  Віктор Лях, Президент Фонду Східна Європа.

Сьогодні жінки-волонтерки показують неабияку хоробрість. Вони не шкодують ані часу, ані сил, ані навіть життя: збирають кошти, купують все необхідне й відвозять, чи передають на фронт. 

Знайомтесь, номінантки категорії “Захисниці України у тилу”.

Вероніка Марчук, президентка Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць в Україні

 Найвпізнаваніша українка в Польщі. Уже 30 років наближає Україну до поляків, а Польщу – до українців. З 2006 року вона є президенткою Благодійного фонду ТПУ – Товариства друзів України, а також є представником та головою Міжнародного комітету допомоги українцям. 

Люба Шипович,  міжнародний експерт у сфері IT, військовий волонтер.

 Співзасновниця та віце президентка громадської організації Razom for Ukraine, що об’єднує людей, не байдужих до української демократії. Спеціалізацією “RAZOM” є закупівля сертифікованих засобів тактичної медицини та доставка гуманітарної допомоги. 

Олена Білецька, засновниця і керівниця “Української Жіночої Варти”, Виконавчий секретар Українського Дослідницького Соціального  Консорціуму.

Основна мета та завданням УЖВ – це створення мережі жіночого руху опору.  УЖВ з 2014 року проводить навчання та вишколи для жінок.  Уже підготували більше 50 тисяч жінок. Підтримує соціальні підприємства для жінок, ветеранів, дружин військових та вдів загиблих.

 — Марія Берлінська, керівниця Центру підтримки аеророзвідки

Із розгортанням війни на Сході України Марія стала добровольцем батальйону «Айдар» і в його складі брала участь в бойових діях, де відповідала за аеророзвідку. Зараз Центр займається освітньою та матеріально-технічною допомогою українським військовим у здійсненні авіарозвідки.

Ірина Бережницька, регіональна координаторка та керівниця напрямку постачання БФ “NOVA UKRAINE”

У кінці лютого 2022 року приєдналась до команди Нова Юкрейн та очолила напрямки постачання та логістики. За період повномасштабного вторгнення організації вдалось зібрати більше ніж 78 мільйонів доларів та відправити більше двох тисяч тонн гуманітарної допомоги, яка була направлена на забезпечення потреб українців.

Катерина Гайдамачук, Старший психолог відділу психологічного забезпечення центру забезпечення діяльності Головного управління  ДСНС України у Київській області,  майор служби цивільного захисту.

За період бойових дій на території Київської області неодноразово залучалась до робіт, спрямованих на надання допомоги та психологічної підтримки населенню. Проводила роботу по евакуації мирного населення з окупованих територій Київської області.  

Нагороджували:  Юрій Федоров, Генеральний директор Харківського заводу засобів індивідуального захисту, заступник Голови правління Львівського оборонного кластеру.

Сила, відвага, міць, жага Перемоги — усе це ми можемо побачити в очах кожної з наших наступних номінанток.  З гордістю та вдячністю презентуємо номінанток категорії “Захисниці України на фронті”.

Євгенія Емеральд, снайперка полку спеціального призначення “Сафарі” та офіцерка ЗСУ

 У минулому Євгенія Емеральд успішно вела декілька бізнесів, а сьогодні — вона снайперка із позивним «Жанна д’Арк», яким нагородили її українці. Євгенія декілька тижнів залишалася в гарячих точках.  Готувалася до війни та допомагала іншим: прихистила родичів та друзів в облаштованому “бункері” у своєму будинку. Зараз вона боронить інформаційний фронт та бореться з внутрішнім і зовнішнім ворогом. Одночасно займається волонтерською діяльністю.  Їздила в окуповані та деокуповані населені пункти та розвозила гуманітарну допомогу: Дворічне, Ізюм, Балаклія і т.д.

 — Юлія Паєвська з позивним “Тайра”, парамедик та волонтерка

 Під час Революції Гідності Юлія почала надавати допомогу пораненим. Продовжила займатися цим після початку війни на Донбасі, а згодом стала військовослужбовицею. За два роки  знову повернулася до волонтерства. 16 березня стало відомо, що, евакуюючи жінок і дітей із Маріуполя, Паєвська потрапила в полон до російських окупантів. За сфабрикованою статтею їй загрожувала смертна кара. Після трьох місяців тортур  Президент Володимир Зеленський повідомив, що українська волонтерка Юлія Паєвська повернулась.

 — Андріана Арехта, сержант Збройних Сил України 

 У 2013-2014 рр. активна учасниця Революції Гідності. У травні 2014 році поїхала на Схід України як доброволець і вступила до Збройних Сил України. Після повернення взяла участь в адвокаційній кампанії “Невидимий Батальйон” та стала однією із героїнь документального кіно про участь жінок в російсько-українській війні. В 2018 році разом із “сестрами” по службі розпочала роботу над формуванням Жіночого ветеранського руху. З початком повномасштабної війни мобілізована до лав ССО.

Людмила Склярова, Старший інспектор з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотримання прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Запорізькій області) Управління дотримання прав людини Національної поліції України.

З березня Людмила постійно залишається у Запоріжжі. Крім основних обов’язків поліцейська постійно займається організацією та супроводом гуманітарних місій. Разом з поліцейськими офіцерами громад Запоріжжя Людмила дістається до містечок та сіл, поблизу яких йдуть активні бойові дії. Під звуки вибухів поліцейські привозять місцевим жителям необхідні продукти, засоби гігієни для дітей та ліки.

Еліна Мединіна, Старший лейтинант медичної служби, начальниця сектору охорони здоров’я Західного регіонального управління

З 2020 по 2022 роки очолювала  службу охорони здоров’я 1-го прикордонного загону. З початком повномасштабного вторгнення разом з побратимами опинилася на території заводу «Азовсталь», де разом з іншими військовими медиками надавала невідкладну та необхідну  медичну допомогу пораненим захисникам Маріуполя. Майже 5 місяців перебувала у російському полоні.

Нагороджували:  Марек Шафін, Надзвичайний і Повноважний Посол СловацькоїРеспубліки в Україні; Руслан Горяченко, Начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України.