+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У Києві відбудеться саміт перших леді та джентельменів

У Києві відбудеться саміт перших леді та джентельменів

Дружина Президента Олена Зеленська межах презентації концепції святкування Дня Незалежності під час форуму “Україна 30. Імідж України” оголосила про проведення саміту перших леді та джентельменів. Даний саміт, що відбудеться 23 серпня, стане дипломатією м’якої сили під час якого йтиметься про культурний діалог та гуманітарний вплив. Про це передає Укрінформ.

“Що таке дипломатія м’якої сили?.. Це зовсім не про політичну владу або економічний вплив. Це про культурний діалог та гуманітарний вплив, це про голос громадських діячів на найвищому рівні, адже перші леді та джентльмени це і є, в першу чергу, громадські діячі, і варто створити можливості, щоб зібрати ці сильні голоси в одному місці і створити таку платформу, яка зможе об’єднати та підсилити ці голоси. Так виникла ідея створення саміту перших леді та джентльменів”.

Зазначила перша леді.

Пані Зеленська додала, що цей форум назвали “М’яка сила в новій реальності”, бо світ існує за нових умов, світ переживає коронавірусну кризу і старі інструменти та методи припиняють працювати, а нові ще не знайдені. На саміті йтиметься про забезпечення рівного доступу до медичних послуг та освіти, про рівні можливості у сфері культури та розвитку в нових умовах.

За словами Зеленської, на саміті будуть присутні фахівці, експерти у різних сферах з різних країн. Вона додала, що цей саміт проведуть в національному заповіднику “Софія Київська” – у місці сили, де зародилася українська державність