+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

У центрі Києва 22 грудня відбудеться Міжнародний Парад Еко Дідів Морозів

У центрі Києва 22 грудня відбудеться Міжнародний Парад Еко Дідів Морозів

Парад Еко Дідів Морозів в столиці України проводиться вдруге з метою збереження хвойних лісів в передноворічні дні та введення нових святкових традицій – висадки сімейних хвойних дерев, а за бажанням і цілих святкових лісів, подарунків саджанців в горщиках.

Початок свята о 12.00 біля м.Крещатик, звідки зелені Діди Морози та Еко Снігуроньки з саджанцями кедрів і блакитних ялинок в руках пройдуть карнавальною ходою через Майдан Незалежності, Європейську площу в Маріїнський парк.

З 13.00 до 15.00 перед Маріїнським палацом відбудеться святкове народне гуляння Еко Дідів Морозів – хороводи та активні сімейні ігри. Після чого учасники Параду перемістяться в Ботанічний сад ім.Гришка, де з 15.30 Еко Снігуроньки накриють для всіх щедрий стіл із домашніх страв і дарів Землі. Відбудеться святковий концерт, де зі своїм позитивним творчим номером зможуть виступити всі охочі. О 17.00 всіх учасників чекає екскурсія в тропічну оранжерею ботсаду.

На Параді Еко Дідів Морозів відбудеться фіксація рекорду кількості еко обізнаних громадян України, що вводять природозберігаючи новорічні традиції у Книгу рекордів України.

Зареєструватися для участі в Параді можна на сайті заходу http://ecodedmoroz.ukrcedars.com/

Сторінка події в фб https://www.facebook.com/events/774978802924535/

Організатор – ГО “Кедри України”, відповідальна особа – Мадісон Тетяна 063-478-09-90