+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Три пожежні авто та швидка для Харківщини

Три пожежні авто та швидка для Харківщини

Учасники десятої гуманітарної місії передали 3 пожежно-рятувальні машини в рамках міжнародної фандрайзингової кампанії UKRAINE IS CALLING, що була запущена Асоціацією українців Люксембургу LUkraine у жовтні 2022 року. 

А також передали одну карету швидкої допомоги від благодійного фонду Nova Ukraine.

Гуманітарну місію зустрів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, представник Міжнародного штабу допомоги українцям Віталій Русанов, а також представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які прийняли автомобілі та вже від сьогодні будуть їх використовувати для ліквідації пожеж та порятунку людей.

Раніше, 13 березня, ці автомобілі з Люксембургу особисто привезли в Україну Микола Жаров – президент LUkraine asbl, Інна Яременко – віце президент LUkraine asbl, Ченбау Кім – представник асоціації в Україні та Норс Олівер – виконавчий директор Venari Group, Ltd. Більше про подію читайте за посиланням https://dopomoha.org.ua/nova-partiya-ryatuvalnyh-avtomobiliv-z-lyuksemburgu-dlya-dsns-ukrayiny/.

Кампанія UKRAINE IS CALLING має на меті зібрати 10 мільйонів євро на придбання 112 пожежних машин та машин швидкої допомоги для підтримки українських служб з надзвичайних ситуацій та медичної системи. Асоціація підписала Меморандуми про співпрацю з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Міністерством охорони здоров’я України. Всі автомобілі, отримані в рамках цього проекту, передаються цим установам. Кампанія розпочалася в Люксембурзі, але швидко поширилася на інші країни і стала глобальною. Деталі на сайті https://ukraineiscalling.com. 

Голова МШДУ Ганна Крисюк сказала: «10 гуманітарна місія розпочалася з Харківщини. Саме тут сьогодні ми передаємо ці автомобілі працівникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій спільно з головою Харківської ОВА Олег Синєгубов, який підтримує кампанію UKRAINE IS CALLING. Я хочу подякувати Асоціації українців Люксембургу LUkraine, усім донорам і партнерам. Кампанія дуже потрібна і актуальна, тому важливо, щоб долучалися усі, хто має таку можливість. Міжнародний штаб допомоги українцям оперативно реагує на запити з передової і допомагає доставляти автомобілі та гуманітарні вантажі за призначенням».

Перші 16 рятувальних автомобілів – 12 карет швидкої допомоги та 4 пожежні машини – були доставлені в Україну 23 грудня 2022 року і вже використовуються українськими рятувальниками для порятунку цивільного населення від наслідків російського вторгнення. 8 карет швидкої допомоги з цієї першої колони були передані Міністерством внутрішніх справ Люксембургу.

Ганна Крисюк, Богдан Кисіль, Костянтин Костирко, Орест Бас, Василь Кіт, Вікторія Точек, Микола Бригіцький, Дмитро Шульмейстер, Олександр Кузьменко, Олександр Мейєрс, Микита Перцев.