+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

ТПП України підписала Меморандум про взаєморозуміння з Аргентинською палатою торгівлі

ТПП України підписала Меморандум про взаєморозуміння з Аргентинською палатою торгівлі

Під час форуму двосторонніх палат Аргентини Торгово-промислова палата вкотре підтвердила бажання українського бізнесу співпрацювати з аргентинським.

Конференція за участі пані Посла Аргентини в Україні Елени Летісії Мікусінські, пана Олега Яхно, віце-президента Аргентинсько-української торгово-промислової палати, пана Валерія Олефіра, Тимчасово повіреного у справах України в Аргентинській Республіці та керівників бінаціональних торгових палат видалася продуктивною.

Аргентина –перспективний і важливий економічний партнер для  України.  Для країн існують реальні можливості для збільшення обсягів торгівлі країнами.

Враховуючи структуру аргентинського імпорту, можна очікувати значне зростання експорту з України  в Аргентину таких товарів, як електроприлади та електричні машини, котли, машини, обладнання і механічні пристрої , фармацевтична продукція, меблі, одяг, холодильне та морозильне обладнання; підшипники, теплові насоси тощо.

За даними Державної служби статистики України, обсяг українсько-аргентинської торгівлі товарами у січні-травні 2020 року склав 24,6 млн. дол. США у т.ч. експорт – 3,9 млн. дол. США, імпорт –20,69 млн. дол. США.

Було домовлено про підписання тристороннього меморандуму про взаєморозуміння між торгово-промисловими палатами: українською, аргентинською та аргентинсько-українською. Даний меморандум сприятиме розвитку ділової мережі між країнами