+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

ТОП-9 звичок бідності: що тобі заважає розбагатіти

ТОП-9 звичок бідності: що тобі заважає розбагатіти

Психологи і бізнес-тренери виділяють так звані звички бідності. За різними підрахунками, їх може бути від 7 до 10 штук. І всі вони заважають нам досягти успіху й розбагатіти. На нашу думку є 9 основних звичок бідності, які ну дуже сильно заважають досягти успіху. Читай і позбувайся їх.

Жадібність

Перший шлях до бідності – жадібність. Той, хто не хоче платити працівникам за працю, а хоче змусити співробітників працювати більше, але за менші гроші, той, хто не хоче платити за хорошу освіту своїх дітей, за хороші й справді вартісні речі, той не мине невдач. Прагнення до абсолютної економії – індикатор того, що в тебе є дисбаланс доходів і витрат. І вирішувати цю проблему потрібно по-іншому. Націлена на багатство людина готова платити за речі їхню реальну вартість і щедро оплачувати працю своїх помічників.

Почуття жалості до себе

Націлені на бідність люди жаліють себе постійно: що вийшли чи не вийшли заміж, що народилися жінкою, тому що чоловікам більше платять, що не досить стрункі для того, щоб працювати на престижній посаді, тощо. Коли ти жалієш себе за щось, то оточують теж фокусуються на цій твоїй невдалій рисі, і сприймають тебе, як невдаху. Пам’ятай, гроші люблять впевнених у собі людей, націлених на успіх.

Ниття

Жити важко й складно? Ніхто не розуміє тебе, всюди дискримінація, корупція, хамство, кримінал. Нормальним людям усі заважають досягти успіху. Це думки й слова типового потенційного невдахи. Як боротися зі звичкою нити? Та дуже просто: стань переможцем для себе в будь-якій ситуації. Стався до життя креативно й філософськи: що мене не вбиває, то робить сильнішими.

Ненависні справи

Ти не любиш прибирати в квартирі, але все одно це робиш? Ти йдеш на нецікаву роботу, тому що там багато платять? Якщо ти згодна робити справи, які не любиш, значить, ти готова до невдач і бідності. А причина в тих негативних почуттях, які у тебе викликають неприємні справи. Вихід простий – роби тільки те, що приносить радість і задоволення. Або щиро полюби те, що доводиться робити. І тоді ти досягнеш чудових результатів!

Марнотратство не по кишені

Ти частенько береш кредити на речі, які не можеш собі дозволити? Вітаємо, сидіння в борговій ямі – одна з яскравих звичок бідності. І тут усе логічно, людина, яка змушена працювати на відсотки, навряд чи зможе розбагатіти. Тим більше що часто один кредит стає причиною іншого кредиту, і так до нескінченності.

Вибір миттєвої вигоди

Ти хочеш отримати все і зараз? І в максимальному розмірі? Значить, ти в групі ризику. Це звичка бідної людини, вірити в те, що працею не можна заробити великі гроші. Тому вони і не йдуть на середню зарплату в солідну компанію з перспективою росту, а шукають і так і не знаходять хорошу посаду з великим заробітком. Націлені на бідність студенти впевнені, що вчитися в інституті не має сенсу, адже можна розбагатіти в одну мить. Наприклад, виграти в лотерею. Або одружитися, вийти заміж за багатого.

Порівняння себе з іншими й заздрість

Ти постійно дивишся по сторонам. І помічаєш новий телефон у подруги, нову машину в сусіда, відразу дізнаєшся про новий особняк у однокласника. І ти думаєш: ну ось чому їм, хоча вони значно гірші за мене, так щастить?Звільнися від цієї звички бідності. Почни жити своїм життям, шукай радості у своїх досягненнях. А якщо хочеш порівнянь, порівнюй себе раніше і зараз, і хвали себе за те, чого вдалося досягти.

Думаєш, гроші – це успіх і багатство?

Ні, це не так. По-справжньому багаті люди не думають про гроші, як про мірило щастя й багатства. Справжнє багатство – це здатність отримувати й робити гроші з нічого. По-справжньому успішна та багата людина не залежить від своїх рахунків у банку, її багатство – у її здібностях і внутрішньому світі.

Небажання допомагати родині

Звичка пропащих невдах – прагнення віддалятися від своєї сім’ї, коли вона потребує допомоги. Вони пояснюють це небажанням допомагати невдахам, не хочуть позичити грошей, зрозуміти, розділити проблеми. А дарма, адже сім’я – це першокласне джерело внутрішньої підтримки. Саме сім’я підтримає, коли в житті все летить шкереберть, коли не залишилося ні грошей, ні надії.