+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

ТОП-5 книг про бізнес, які мотивують на успіх

ТОП-5 книг про бізнес, які мотивують на успіх

Ці книги про бізнес — це те, що дасть поштовх йти вперед та розвивати себе і свій бізнес.

Уолтер Айзексон «Стів Джобс»

Книга про людину, яка заснувала могутню корпорацію з нуля, при цьому не маючи вищої освіти, зв’язків і грошей. Що надихало Стіва? Як він вів бізнес? Приголомшлива історія успіху.

Генрі Форд «Моє життя, мої досягнення»

Генрі Форд зумів заснувати виробництво автомобілів і вивести його на такий рівень, якого ще ніхто не зміг досягти в ті часи. Форд мав свій підхід до ведення бізнесу, який і допоміг йому домогтися небувалих висот.

Дональд Трамп «Мистецтво укладати угоди»

Ця книга є першою автобіографією харизматичного лідера, що розповідає про ведення бізнесу, про життя, про сім’ю Дональда Трампа. Буде корисна для тих, хто ставить перед собою грандіозні цілі і не звик здаватися ні під яким приводом.

Ешлі Венс «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє»

Невловимий геній із Кремнієвої долини у цій оповіді не грішить ні замкнутістю, ні прописаною низьковуглеводневою дієтою. Він їздить на червоному седані Model S виробництва власної фірми Tesla і не терпить тих, хто, почувши слово «ні», опускає руки.

Річард Бренсон «До біса все, бери і роби»

Воістину унікальна книга, в якій мегауспішний британець відкриває для всіх бажаючих своє особисте кредо – брати від життя все, не розмінюючись на непотрібні страхи і побоювання. Дія і ризик – ось головні, на думку Бренсона, складові справжнього успіху. Книга несе дивовижний заряд оптимізму і стане «настільною» для кожної людини, здатної мислити нестандартно.