+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Топ-5 книг про бізнес у 2021 році

Топ-5 книг про бізнес у 2021 році

Всі ми покладаємо багато сподівань на 2021 рік і хочемо, щоб він видався для нас успішнішим, ніж минулий. Тому підготували для вас добірку якісної літератури, яка надихне вас на нові звершення, розкриє таємниці роботи великих компаній та змусить переосмислити своє життя та бізнес.

“Продається все. Джефф Безос та ера Amazon” – Бред Стоун

Ця книга є ґрунтовною біографією однієї з найбільших і найуспішніших компаній світу Amazon, та її засновника Джеффрі Безоса, найбагатшої людини світу 2020 року. Американському письменнику і журналісту Бреду Стоуну, вдалось отримати доступ до працівників компанії та сім’ї Джеффрі Безоса, які допомогли автору дізнатись про всі особливості цього бізнесу.

“Доставка щастя. Шлях до прибутку, задоволення і мрії” – Тоні Шейн

Головний директор однієї з найбільш відомих інтернет-компаній Zappos Тоні Шейн розповідає про свій шлях до успіху у бізнесі. Його компанія на початку створення зазнавала великих труднощів, проте вже через 10 років компанію викупив Amazon за 1,2 мільярда. Як йому це вдалося? Читайте у книзі.

“Робота рулить! Уроки Google: правила гри у команді мрії” – Ласло Бок

Будь-який проєкт – це в першу чергу команда, яка його створює. Своєю повагою та турботою про колектив відомий Google. Директор по роботі з персоналом на основі досліджень в області психології та поведінкової економіки дає поради про те, як побудувати хорошу команду та налагодити відносини між колегами.

“Планета Pixar. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг” – Лоуренс Леві

Як і всі історії про проєкти Стіва Джобса, це історія про створення всесвітньовідомого бренду з невеличкого стартапу. У книзі ви прочитаєте про те, як невелика графічна студія перетворилася на одну з найпотужніших голлівудських компаній Pixar.

“Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті” – Насім Талеб

Життя не завжди іде за планом і дуже часто вносить непередбачувані корективи. Мінливість і хаотичність навколишнього світу виводить з рівноваги будь-яку людину. Однак Насім Талеб вважає, що саме завдяки невизначеності люди, речі та системи можуть ставати кращими. Антихрупкість – це риса, яка допомагає обернути непередбачуваність у джерело самовдосконалення.