+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

The Financial Times назвав 12 найпливовіших жінок – 2020

The Financial Times назвав 12 найпливовіших жінок – 2020

Американський тижневик The Financial Times назвав найпливовіших жінок 2020 року. Загалом у переліку 12 жінок.

Усі ці жінки боролися з кризами та звертали увагу на важливі проблеми сучасності, одну з позицій віддали усім жінкам, що поєднують роботу і материнство. Обирати найкращих редакції допомагали читачі, пише LB. 

Відкриває рейтинг прем’єр-міністерка Нової Зеландії Джасінда Ардерн. Серед її здобутків визначається оперативна реакція на загрозу коронавірусу.

Наступною в списку є Озлем Туречі – провідна науковиця компанії Biontech, що розробляє вакцину від коронавірусу.

Туречі є однією з ключових вчених, які стоять за проривому у використанні мРНК (матрична рибонуклеїнова кислота, також називається інформаційною РНК) для імунних реакцій. 

Камала Гарріс, яка стала віцепрезиденткою за умови остаточної перемоги на виборах США кандидата від Демократичної партії Джо Байдена, також потрапила до переліку. 

Наступною згадується Світлана Тихановська. Зазначається, що вона об’єдналася з двома жінками-лідерками команд інших кандидатів у президенти Білорусі та створила тріо, яке “вивело країну з політичного сну та дало надію людям”.

Американська політикиня-демократка Стейсі Абрамс відзначається за успішну кампанію демократів у штаті Джорджія, який традиційно на виборах підтримував республіканців. 

Наступними в переліку є матері, що працюють. Це не одна конкретна жінка, а всі матусі, які продовжують свою кар’єру, незважаючи на виклики карантину через коронавірусу та закриті дитячі навчальні заклади. 

Також редакція відзначила президентку Тайваня Цай Інвень, якій вдалося зробити економіку своєї країни однією з найсильніших цього року.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель відзначена за рішучі заходи у боротьбі з коронавірусом та вплив на створення Фонду відновлення Євросоюзу. 

Наступники в переліку найвпливовіших жінок року згадуються померла суддя Верховного суду США Рут Гінзбург, американська політикиня Александрія Окасіо-Кортес, міністерка охорони здоров’я Індії КК Шайлая та американська співачка Тейлор Свіфт