+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Тези інтерв’ю В’ячеслава Яцюка NRK в офісі посольства України в Осло

Тези інтерв’ю В’ячеслава Яцюка NRK в офісі посольства України в Осло

Надзвичайний і Повноважний посол України в Королівстві Норвегія В’ячеслав Яцюк вдячний за допомогу, яку Норвегія надала Українi.

Посол В’ячеслав Яцюк наголошує, що дуже вдячний за допомогу, яку Норвегія надала Україні. «Внаслідок жорстокої агресії наші запаси продовольства знищуються», – сказав дипломат. Україна, яку називають житницею Європи, просить допомоги у норвезьких компаній. На тижні компанія «TINE» на запит українського посольства відправила в Україну 40 тис. літрів молока. Це приклад для наслідування.

Посол В’ячеслав Яцюк просить норвезьких виробників продуктів харчування надсилати продовольство з тривалим терміном зберігання. Будь-яка допомога стане в нагоді. Великим компаніям легше робити більш конкретні внески. Ми звернулися до норвезької влади з проханням продовольчої допомоги. Держава дає гроші на продовольство. Раніше уряд вирішив внести два мільярди крон в Україну. Наразі з двох мільярдів було виплачено близько 1,3 мільярда, з яких 350 мільйонів норвежських крон надійшло до Червоного Хреста. міністр закордонних справ Anniken Huitfeldt (Ap): “Вирішення проблем постачання продовольством в Україні дуже важливо – Всесвітня продовольчa програмa (WPF) у розмірі 215 мільйонів норвежських крон. Крім того, 265 мільйонів норвезьких крон – ЄС (UCPM)”.

В інтерв’ю NRK посол повторює бажання України отримати зброю в Україну.