+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

TALK`OVAЯ: освітня платформа для дівчат та жінок

TALK`OVAЯ: освітня платформа для дівчат та жінок

Сюзанна Давідовна – співзасновниця проекту TALK`OVAЯ. В своєму інтерв’ю наша сьогоднішня героїня поділилася шляхом саморозвитку та порадами для сучасної молоді.


Будь ласка, розкажи докладніше про ваш проект. На яку аудиторію він спрямований?

Наш з партнером проект TALK`OVAЯ – це освітня платформа для дівчат та жінок. Основна місія нашого проекту підняти рівень усвідомленості жінок і допомогти кожній полюбити та знайти себе. За 2 роки з нашим проектом познайомилось приблизно 15,000 жінок і я точно можу сказати, що в нас немає обмежень за віком. Дочки приводять своїх мам, мами дочок і подруг. Цей проект для кожної дівчини або жінки, яка хоче та готова розвиватися.

Які твої найголовніші цінності по життю?

Мої головні цінності по життю – це моя сім’я, подяка, щирість, любов, віра (собі, в себе, в божественне і в інших людей). Всі ці цінності зібрані в нашому проекті, напевно, тому до нього тягнуться люди.

Що б ти робила, якби мала безмежні ресурси?

Я вважаю, що вже володію безмежними ресурсами, як і кожна людина. Справа тільки в тому, що ми робимо з ними і як ними користуємось. У кожного з нас є безмежний ресурс бути ким завгодно, досягти чого завгодно, головне вірити в себе.

У нас вже є безмежні ресурси любові, доброти, співчуття, милосердя, завдяки їм можна змінити своє життя, а значить і життя кожного оточуючого .

А якщо говорити про безмежні матеріальні ресурсу, то робила б те, що роблю зараз. Розвивала і надихала жінок, можливо в більш світовому масштабі, але все попереду, ми тільки на старті.


Як часто ти ведеш з собою внутрішній діалог? Про що? Він тебе обмежує або розвиває?

Постійно. Це ж улюблена справа всіх жінок:) А якщо серйозно, чим більш усвідомленою ти стаєш, тим частіше ведеш внутрішній діалог. Ти постійно спостерігаєш за собою, аналізуєш, як би ти міг вчинити, що тобі дала ця ситуація, для чого вона і тд.

Я щовечора веду свій щоденник спостережень, де записую всі почуття і думки про минулий день, це допомагає розвантажити голову, проаналізувати ситуації, які відбулися, побачити їх по-новому Така звичка дуже допомагає в особистій трансформації.

Тому, я можу з впевненістю сказати, що мої діалоги мене розвивають.

Що ти можеш порадити людям, які не можуть знайти себе, свою справу і професію?

Єдине і найкраще це пробувати. Тільки це може допомогти зрозуміти, що мені подобається та які в мене сильні сторони (таланти). Завжди треба починати щось нове та пробувати, інакше, ніколи не дізнаєшся, моє або не моє, сидячи на дивані. Знаю, що це страшно і мені було страшно, коли я починала, але якби я не спробувала, я б ніколи не дізналася, що це саме те, про що я мріяла завжди. Цей шлях прекрасний і у кожного він свій. І кожна невдача – це плюс одна навичка, яка в майбутньому обов’язково вам знадобитися у вашій справі всього життя.