+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

«Тактична медицина для українців»: у Львові стартував навчальний курс

«Тактична медицина для українців»: у Львові стартував навчальний курс

21 травня у Львові стартував навчальний курс: «Тактична медицина для українців», який триватиме загалом 3 дні: 21.05-22.05 у Львові та 23.05 у м. Стрий.

Відкрив захід та старт навчання Максим Козицький, голова Львівської ОВА за участі партнерів й координаторів та за онлайн-участі організаторів й колег із Сумського осередку: голова Сумської ОВА Дмитро Живицький та координатор МШДУ Дмитро Кулібабін та з Люксембургу: голова «LUkraine» Микола Жаров.

«Загалом у нас в планах навчити близько 10 000 осіб основ тактичної медицини Навчання проводять 5-ть кваліфікованих інструкторів з Люксембургу для груп, які сформувалися по 20 осіб у кожній. Навчання здобудуть військовослужбовці, тероборона, медики, лісники, поліція, прикордонники, волонтери, журналісти та держслужбовці», – поділився Максим Зіновійович.

Ініціював навчальний курс із основ тактичної медицини Міжнародний штаб допомоги українцям. Направили інструкторів у Львів – Асоціація українців у Люксембурзі «LUkraine» та організація «International-PMC». А всю матеріально-технічну базу забезпечує Львівська ОВА.

З зв’язку з цим відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між даними організаціями.

Також хочемо зазначити, що в Сумах організаторами навчального курсу: «Тактична медицина для українців» виступають: Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф, Благодійний фондом «The Austere Medical Relief Group», Благодійний фонд «Меліос» та Сумська ОДА.