+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Сумковий етикет: як вибрати сумку згідно з подією

Сумковий етикет: як вибрати сумку згідно з подією

Сучасна мода стирає кордони та умовності, але деякі правила етикету продовжують доводити свою життєздатність. У нашому арсеналі виявилося відразу кілька моделей сумок: місткі шоппери, мініатюрні пошети, елегантні тоути і кисети, які повернулися з минулих століть. Про вибір сумки на всі випадки життя і правила носіння головного жіночого аксесуара, розповідаємо далі.

Сумковий етикет

Дамська сумка — окремий світ, в наповненні якого легко заблукати. Але це не привід показувати його вміст оточуючим, навіть якщо ключі від машини зникли десь на дні шоппера, а помада загубилася в одній з чисельних внутрішніх кишень. Правила етикету не рекомендують викладати всі свої речі на людях, а також тримати сумку відкритою. Перебуваючи в ресторані або в кінозалі не потрібно «обіймати» сумку, притискати до себе або тримати на колінах. Велику сумку можна сміливо ставити на підлогу, сумку середнього розміру — повісити на спинку стільця (якщо дозволяє довжина плечового ременя), а маленький клатч — покласти на стіл (якщо ви в ресторані або кафе).

Обов’язково вибирайте сумку відповідно до заходу. Моделі для походу в театр цитують традиції минулих століть, коли сумки вміщували лише бінокль. Зазвичай, це маленькі пошети на ланцюжку або кисети з оксамиту. Для романтичної вечері підійдуть невеликі крос-боді або лаконічні клатчі без декоративних надмірностей. Вдень сміливо озбройтесь містким рюкзаком, шоппером або тоутом середнього розміру.

Сумки для офісу

Перше правило для офісу — не ставити сумку на стіл, тим більше у відкритому вигляді. Прийнявши установку етикету, вибираємо оптимальний варіант для будь-якого ділового образу — наприклад, лаконічний сетчел або тоут. Головний секрет — в мінімалістичному декорі і базових кольорах — чорному, темно-коричневому, приглушеному смарагдовому та бордовому.

Сумки для вечірки

Галаслива вечірка вимагає не тільки максимальної яскравості, але і зручності. Особливо тоді, коли сумка є продовженням образу або її немає де залишити. Для цього озброюємося найбільш стильними моделями: маленькими, але місткими кисетами, розшитими кристалами, мініатюрними крос-боді кольору металік і всілякими клатчами з актуальними анімалістичними принтами.

Універсальні моделі на кожен день

Повсякденний стиль повинен відповідати вашим уявленням про комфорт, але все ж озброюватися вечірнім клатчем для походу в магазин — недоречно. Обов’язково включіть в базовий набір місткий шоппер з м’якої шкіри з зручними ручками і кількома відділеннями всередині і лаконічну крос-боді невеликого розміру.