+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Співзасновник Асоціації імпортерів України взяв участь у Кyiv Tourism Awards

Співзасновник Асоціації імпортерів України взяв участь у Кyiv Tourism Awards

23 грудня від Управління туризму та промоцій КМДА пройшла щорічна церемонія нагородження кращих представників туристичного бізнесу міста Києва – «Кyiv Tourism Awards».

Відзнаку за внесок у розвиток національного туристичного продукту отримали кращі фахівці та підприємства у 10-ти номінаціях.

У церемонії нагородження взяли участь засновниця журналу БізнесWoman Ганна Крисюк та співзасновник “Асоціації імпортерів України” Андрій Дорошин, які нагородили переможця у номінації “Ambassador of Kyiv” Марину Радову.

“Я дуже радий, що мав змогу бути присутнім на такій події і привітати тих, хто створює обличчя Києва та Украни. Ми від Асоціації займаємося розвитком експортно-імпортних відносин та підтримкою підприємців, тим самим підвищуючи інвестиційну привабливість нашої країни”, – поділився Андрій Дорошин.

«Кyiv Tourism Awards» – це туристична премія №1, яка є результатом взаємодії міста та бізнесу у напрямку розвитку Києва як унікальної туристичної дестинації, а також прагнення усіх суб’єктів туристичної діяльності до досконалості та підвищення стандартів сервісу для киян та гостей європейської столиці та збільшення туристичних потоків”,- організатори «Кyiv Tourism Awards».