+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Співзасновник Асоціації імпортерів України Андрій Дорошин взяв участь у V Національному виноробному форумі

Співзасновник Асоціації імпортерів України Андрій Дорошин взяв участь у V Національному виноробному форумі

Торгово-промислова палата України, корпорація «Укрвинпром» і медіа-група «Українська правда» у партнерстві з Посольством Франції в Україні вп’яте провели Національний виноробний форум.

Цьогоріч Національний виноробний форум наповнено тематичними секціями, фаховими дискусіями, практичними семінарами та майстер-класами і дегустаціями.

«Наша мета незмінна –  підтримка розвитку вітчизняної виноградно-виноробної галузі, сприяння виробникам у просуванні на внутрішній і зовнішній ринки, популяризація бренду «Українське вино»  у світі,  підвищення  культури споживання українського вина та підняття престижу професії  винороба», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Участь у Форумі взяли також і представники бізнесу з іншими напрямками діяльності, серед яких директор україно-угорської консалтингової компанії “East West Mentor UA” Ганна Крисюк та співзасновник Асоціації імпортерів України Андрій Дорошин.

Андрій Дорошин зазначив, що Національний виноробний форум є вкрай важливим заходом для підняття престижу професії  винороба, повернення довіри до українського вина, підвищення культури його споживання та просування бренду «Українське вино» у світі.

У ході форуму ДУ «Офіс з просування експорту України» представив логотип національного бренду «Українське вино». Крім того, відбулось нагородження кращих зразків тихих, ігристих вин і коньяків України за результатами дегустації «закритим способом» Центральної галузевої дегустаційної комісії корпорації «Укрвинпром».

Учасники познайомились із проєктом «Винний Гід України» від компанії  Reikartz Hotel Group та виноробами, представленими на сторінках видання.

«Сучасний  майданчик  ТПП України уже вкотре  забезпечив нашим виноробам можливість обговорення актуальних проблем галузі виноградарства і виноробства та шляхів їх вирішення,  комунікацій із  політиками,  експертами. Надав  можливість зустрітися в колі колег, друзів, однодумців на  святі «Ukraine Wine Drive»  за келихом чудового українського вина!», – сказав Володимир Кучеренко, голова корпорації «Укрвинпром».