+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Консолідація бізнесу і влади на шляху до еко-майбутнього

Консолідація бізнесу і влади на шляху до еко-майбутнього

Сьогодні відбулася зустріч президентки Business Woman Club Ганни Крисюк і віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

У результаті активного спілкування пані Ганна і пані Ольга обмінялися думками щодо жіночого лідерства, діяльності міжнародного клубу Business Woman Club та можливостей кооперації.

Також вони обговорили необхідність об’єднання зусиль для формування позитивного іміджу України у світі, залучення інвестицій в Україну і реалізації глобальної екоініціативи Greening of the Planet.

“Об’єднання сильних та успішних жінок навколо теми екології, її збереження та відновлення дозволить нашій державі консолідувати та об’єднати власні зусилля на шляху до європейського та євроатлантичного еко-майбутнього”, – ділиться Ганна Крисюк щодо співпраці в рамках проєкту Greening of the Planet.

Пані Ганна висловила слова вдячності пані Ользі за підтримку екоініціативи Greening of the Planet і закритого жіночого бізнес-клубу Business Woman Club.