+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Спікери секції №2: «Бізнес. Соціальна відповідальність»

Спікери секції №2: «Бізнес. Соціальна відповідальність»

25 травня міжнародний глянцевий журнал “BusinessWoman” провів вже 4-ий міжнародний жіночий бізнес-форум “Business Woman 2020”. Проте, цьогоріч, зважаючи на ситуацію з пандемією у світі, захід провели онлайн.

Участь у форумі взяли понад 2 000 жінок з цілого світу. Організатори зібрали на заході фахівців з найрізноманітніших сфер із 15 країн світу, щоб за допомогою колективного розуму сформувати нову парадигму життя в умовах змін, які переживає світ в 2020 році.

Тема онлайн-заходу: Роль жінки у вирішенні глобальних викликів.

Спікерами секції №2: «Бізнес. Соціальна відповідальність» були:

 • Ольга Трофімцева, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України (2019): “Поточна ситуація з Covid-19 зачепила, напевно, всі галузі економіки і АПК тут не є виключенням. Особливо це вдарило по малим виробникам та фермерам. Але реакція на цю кризу аграрниками була досить швидкою. Почали з’являтись різноманітні онлайн-платформи та ініціативи, створені задля підтримки малого бізнесу. Що мене дуже порадувало”.
 • Аліна Скоморохова, генеральний директор металургійного заводу «Тін Імпекс», співзасновниця Міжнародного об’єднання жінок-українок (МОЖУ): “Я є представницею галузі промисловості. Коли почались всі карантинні заходи і не тільки наша країна, а й увесь світ був у стані шоку – металургів це не налякало. Тому, що ми звикли до цього алюмінієвого ринку, який весь час перебуває у синусоїді. На жаль, в Україні промисловість завжди поза межами уваги”.
 • Оксана Олійникова, директор Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) в Україні: “Насправді всі бізнес-об’єднання створені саме для такого періоду, який переживає сьогодні весь світ. Зараз ми всі намагаємось уникати таких слів, як криза, кризовий стан, пандемія, вірус, коронавірус, але взамін пропонуємо вживати такі слова – оновлення, нові можливості, нові цілі, трансформація та ін.. Ми дуже віримо, що позитивний настрій допомагає сприяти в можливості критичного переосмислення і початку чогось нового”.
 • Анна Коршунова, голова правління компанії «Український цифровий консорціум», президент жіночого клубу «Біла птаха»: “Завжди і у будь-якій сфері діяльності важливо не загубити людяність і правильно користуватись цифровим світом”.
 • Руслана Данилів, радник Міністра інфраструктури з комунікацій: “Хочу звернути вашу увагу на проект “Дороги та робота”, який розповідає про можливості працевлаштування в дорожній галузі. У 2020 році Україна залучає на дорожні роботи рекордні 100 млрд грн. Планується відремонтувати більше 6500 км доріг. Для виконання амбітного сценарію Укравтодору у дорожній галузі мають працювати 38 тис. дорожних спеціалістів, близько 120 тис. робочих місць мають бути створені у суміжних галузях”.
 • Вероніка Марчук, Президент Міжнародної амбасади жінок-підприємниць (Польща): “Як ми знаємо, чоловіки завжди трішки по-іншому ведуть свій бізнес, ніж жінки. Але пандемія закрила по домівках всіх, як чоловік так і жінок. І саме за період карантину чоловіки об’єднались разом з жінками у даній справі. І почали вести бізнес спільно”.
 • Надія Яшан, громадська діячка, представниця української діаспори в Канаді: ” “Конгрес українців” має на меті не тільки допомогти з проблемами людей, які вже приїхали в Канаду, але й бути містечком взаємоспрівпраці між діаспорою та українським урядом”.
 • Ольга Горбенко-Намік, засновниця першої міжнародної бізнес-спільноти для українських жінок світу (Великобританія): “Для жінок, які виїхали за кордон дуже важливо мати підтримку. Спілкуючись з жінками, я бачу скільки насправді їм не вистачає мотивації, спілкування та прикладу для наслідування”.
 • Ольга Семанчакова, сертифікований фахівець в області інвестицій до діамантів та золота, президент організації «Наша дорога» (Словаччина): “Я закликаю жінок України ніколи не упускати руки. Кожній жінці дана велика сила. Сила трансформації та перетворення. Вірте в себе!”
 • Марта Барандій, Юрист-міжнародник Ph.D., засновник і голова НУО «Promote Ukraine», керівник офісу фірми «Asters» у Брюсселі: “Фірму “Asters” було визнано однією з найкращих юридичних фірм України для професійної кар’єри жінки. Я маю честь представляти цю фірму у Брюсселі і буду рада спілкуванню”.
 • Зоряна Столярчук, директор Україно-австрійського культурного та освітнього центру (Австрія): “Не потрібно забувати, що ніщо не може замінити живого спідкування і тим більше навчання саме наживо, а не онлайн. Онлайн можна утільки удосконалювати свої знання”.
 • Ольга Сидоренко, перший заступник голови Волноваської райдержадміністрації, співзасновниця ГО «Жіноча рада Донбасу»: “Наша організація де доказом того, що об’єднавшись жінки можуть багато творити. Творити добро, поширювати любов та взаємоповагу”.
 • Ольга Наконечна, Президент благодійної організації «UWB Ukrainian Women United» (США): “Роль жінки у вирішенні глобальних викликів є ключовою. Очевидним залишається, що сучасний світ стер багато гендерних стереотипів і границь. Проте, я впевнена, що жіноча сутність полягає у вмінні співпереживати, допомагати, пристосовуватись. І ця здатність допомагає жінкам знайти і реалізувати себе у сучасних умовах”.
 • Олена Мелоні, Контролер бухгалтерії і радник Treppenbau Shon GMBN (Німеччина): “Наших дітей потрібно з самого дитинства вчити, що кожен у своєму житті робить помилка. Що це не є поганим, це нормально. Ми всі вчимось”.
 • Алла Москаленко, соціальна активістка, учасниця Міжнародного громадського руху «АЛЛАТРА» в Італії: “Не можливо вижити разом, якщо діяти окремо. Потрібно знайти нові шляхи спільної діяльності суспільства і створити відповіді умови для кожного громадянина”.

Модератор секції – Анастасія Баклан, засновник «Business Gathering», експерт Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Міжнародний онлайн-форум «Business Woman 2020» відбувся за підтримки найбільшого в Україні бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», Торгово-промислової палати України та Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Партнери: Інвестиційно-девелоперська компанія «Ковчег», ТОВ «ВІНАГРО», ТОВ «Тін Імпекс», ТОВ «Шобелі», ГО «Promote Ukraine», Міжнародне об’єднання жінок-українок (МОЖУ), Книга рекордів України, Консалтингова компанія «East West Mentor UA», Інститут партнерства та сталого розвитку (IPSD), Компанія «Український цифровий консорціум», Міжнародна компанія інвестиційних проектів та нерухомості «IBC», Дендропарк «Добропарк», БО «Я – Волноваха», Департамент молоді та спорту міста Києва, Компанія «Business Gathering», Антисептичний засіб «Біоцид плюс» та ін..

Інформаційні партнери: Телеканал «3 канал», Телеканал «Крокус», Міжнародне волонтерське телебачення «Аллатра ТБ», Інформаційна агенція «Журналіст», Інтернет-ресурс «Світове українство», Глянцеве видання «Lucky Ukraine» та ін..

Запрошуємо до перегляду запис онлайн-форуму «Business Woman 2020».