+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Спікери 3-ої частини секції №1: “Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека”

Спікери 3-ої частини секції №1: “Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека”

25 травня міжнародний глянцевий журнал “BusinessWoman” провів вже 4-ий міжнародний жіночий бізнес-форум “Business Woman 2020”. Проте, цьогоріч, зважаючи на ситуацію з пандемією у світі, захід провели онлайн.

Участь у форумі взяли понад 2 000 жінок з цілого світу. Організатори зібрали на заході фахівців з найрізноманітніших сфер із 15 країн світу, щоб за допомогою колективного розуму сформувати нову парадигму життя в умовах змін, які переживає світ в 2020 році.

Спікерами 3-ої частини секції №1: «Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека» стали:

  • Ярослава Хортяні, українська громадська діячка Угорщини та європейської діаспори, голова Товариства української культури в Угорщині: “Про українську діаспору можна говорити годинами. Ми працювали в період війни і працюємо в період сьогоднішньої пандемії та надаємо потужну допомогу Україні. Зараз, коли у світі широко поширюється Covid-19, важливо, щоб українські чиновники думали не про своє збагачення, а про соціальний достаток своїх громадян”.
  • Марія Мезенцева, громадська та політична діячка, Народна депутатка України: “Сьогоднішня ситуація у світі показала наскільки сильно держава опирається на волонтерські, благодійні організації та фонди і просто небайдужих осіб. Які самі перші почали надавати допомогу під час поширення вірусу в Україні, за що їм низький уклін”.
  • Тетяна Короткевич (белор. Таццяна Караткевіч), політикиня, співголова громадського об’єднання «Говори правду» (Білорусь): “Я завжди ціную можливість, коли можна вислухати одне одного, обмінятись досвідом та зробити свій внесок у розвиток тієї чи іншої справи. На жаль, люди все більше живуть у недовірі. Але не здаються і багато допомагають потребуючим. Важливу роль у цьому відіграють і жіночі організації, об’єднання”.

Детальніше про те, як проходив Міжнародний онлайн-форум “Business Woman 2020” читайте за посиланням.