+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Спікери 2-ої частини секції №1: “Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека”

Спікери 2-ої частини секції №1: “Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека”

25 травня міжнародний глянцевий журнал “BusinessWoman” провів вже 4-ий міжнародний жіночий бізнес-форум “Business Woman 2020”. Проте, цьогоріч, зважаючи на ситуацію з пандемією у світі, захід провели онлайн.

Участь у форумі взяли понад 2 000 жінок з цілого світу. Організатори зібрали на заході фахівців з найрізноманітніших сфер із 15 країн світу, щоб за допомогою колективного розуму сформувати нову парадигму життя в умовах змін, які переживає світ в 2020 році.

Спікерами 2-ої частини секції №1: «Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека» стали:

  • Ганна Давиденко, громадська та політична діячка, депутатка Вінницької міської ради: “Карантин вніс свої корективи у життя кожного з нас. Проте, ми не зупинили працювати ні по жодному з проєктів. Активно продовжуємо реалізацію глобальної ініціативи із висадження дерев “Озеленення України”. Звісно, з дотриманням всіх карантинних вимог. Головне не впадати у паніку, не опускати руки і впевнено та наполегливо рухатись вперед”.
  • Юлія Вусенко, громадська діячка, волонтер, депутатка Луцької міської ради: “Нам дуже не вистачає колективних історій успіху, особливо в політиці місцевого самоврядування. Будь-які соціальні ініціативи – це ще один спосіб і механізм, щоб показати, що жінки можуть об’єднуватись і активних жінок повинно ставати більше. І сьогоднішня пандемія цьому є доказ”.
  • Катерина Павлова, начальник відділу міжнародного співробітництва та зв’язків з громадськістю Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ), експерт у сфері екології та енергетики: “Питання гендерної рівності в Україні стає все більш і більш на високий рівень. Зараз жінки приймають участь вже у більш важливих питаннях, питаннях безпеки, волонтерства. Важливо, коли є доповнення жіночої думки з чоловічою”.
  • Лілія Гричулевич, начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю: “Якщо ти любиш свою роботу, любиш те, чим займаєшся, то ти обов’язково зробиш все на найвищому рівні і пройдеш всі перепони”.

Модератор секції  – Дар’я Мустафіна, директорка Інституту партнерства та сталого розвитку.

Детальніше про те, як проходив Міжнародний онлайн-форум “Business Woman 2020” читайте за посиланням.