+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Спікери 1-ої частини секції №1: “Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека”

Спікери 1-ої частини секції №1: “Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека”

25 травня міжнародний глянцевий журнал “BusinessWoman” провів вже 4-ий міжнародний жіночий бізнес-форум “Business Woman 2020”. Проте, цьогоріч, зважаючи на ситуацію з пандемією у світі, захід провели онлайн.

Участь у форумі взяли понад 2 000 жінок з цілого світу. Організатори зібрали на заході фахівців з найрізноманітніших сфер із 15 країн світу, щоб за допомогою колективного розуму сформувати нову парадигму життя в умовах змін, які переживає світ в 2020 році.

Спікерами 1-ої частини секції №1: «Політика, міжнародна дипломатія та екологічна безпека» стали:

  • Натача Діас Агілера, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Куба в Україні;
  • Ірина Верещук, Народний депутат України, голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Верховної ради України.
  • Наджла Аль-Раїс, керівник політичного, економічного та інформаційного відділів Посольства ОАЕ в Україні;
  • Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні.

Модератор секції  – Дар’я Мустафіна, директорка Інституту партнерства та сталого розвитку.

“Ми маємо можливість сформувати нову життєву парадигму. Коронавірус, який посадив нас по домівках дав нам час подумати, чи готові ми до нової реальності. І чи готові ми бути корисними один для одного, не дивлячись на вік, стать, культурні принципи чи релігійні вподобання. Попереду нас чекає новий світ і тільки від нас, жінок залежить, яке місце ми в ньому займатимемо”, – зазначила Ірина Верещук.

“Насправді жінки беруть активну участь в розвитку економіки, соціального життя та політичній діяльності, але чомусь мало хто звертає на це увагу. Крім того, зараз жінки в цілому світі ведуть боротьбу з пандемією. І вважають це своїм обов’язком”, – звернула увагу Натача Діас Агілера.

“Я не можу сказати, що є різниця між жінками та чоловіками. Ми одинаково маємо завдання, але відповіді на них у нас різні. Звісно, є й різниця у налагодженні контактів. Пандемія є перезапуском наших відносин. І тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти успіху”, – поділилась Аніца Джамич.

“В ОАЕ, як і в цілому світі жінки долучаються до підтримки та допомоги потребуючим. Кожна жінка – особлива. І хто, як не ми, жінки можемо подарувати материнське тепло підтримки іншим?!”, – звернулась Наджла Аль-Раїс.

Детальніше про те, як проходив Міжнародний онлайн-форум “Business Woman 2020” читайте за посиланням.