+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Що чоловіки завжди помічають в жінках

Що чоловіки завжди помічають в жінках

Те, завдяки чому люди подобаються один одному – це явно не модні прикраси або одяг з нових колекцій.

Перше і найсильніше враження про жінку складається по деталях, які в сукупності досить точно розповідають про її сутність і реальний життєвий образ.

Деталі, що створюють перше враження для чоловіка

Що чоловіки завжди помічають в жінках 1

Істотне значення для визначення привабливості мають біологічні фактори. Подобається нам це чи ні, але на інтерес чоловіка до жінки так чи інакше впливають її фізіологічні дані – чи виглядає здоровою, як пахне, який голос має, і т. д. Інша справа, що, звичайно ж, ми вже досить далеко пішли від звіряток – самець людини обирає не просто будь-яку здорову людську самку. Тому в критерії первинної оцінки включаються і якісь соціальні загальноприйняті кліше, і особисті фетиші, засновані на власному досвіді.

Тобто, в підсумку, кожна з нас – “на любителя”: хтось вибере елегантну леді на підборах, хтось “поведеться” на неформалку в косусі, і т. д.

Навіть стандарти краси в підсумку виявилися розмиті, і для багатьох чоловіків при реальному знайомстві краса не дорівнює привабливості для подальшого спілкування!

На ряд нижчеперелічених моментів звертає увагу будь-який представник чоловічої статі.

1. Голос. Середньостатистично привабливими вважаються не дуже гучні (при звичайній розмові), не верескливо-тонкі, але і не прокурено-хрипкі жіночі голоси.

2. Хихотіння. Сміхотливі жінки, як правило, подобаються чоловікам, але приємний сміх – так званий «дзвінкий», що не «захлинається».

3. Запах. Природний запах представниці протилежної статі з біологічних причин привабливий для чоловіка, причому деякі жінки пахнуть привабливіше для деяких чоловіків завдяки певним сприятливим генетичним комбінаціям. Тобто, звичайно, не мається на увазі, що заради привабливості потрібно нехтувати гігієною і виділяти стійкий запах поту – досить не переборщити з парфумерією. Багато чоловіків не люблять стійкі аромати духів, ароматизаторів і косметики. Але в той же час сучасних чоловіків приваблює легкий «запах чистоти» – шампуню, мила з трав’яним ароматом, дезодоранту.

4. Кисті рук. Про стандарт краси рук теж говорити не доводиться (хоча стереотипно чоловікам подобаються довгі пальці, тонкі зап’ястя, вузькі долоні – тобто те, що відрізняє жіночі руки від чоловічих). Приваблюють доглянуті нігті, хоча довгий, нарощений, яскравий або хитромудрий багатобарвний манікюр імпонує не всім.

5. Губи, зуби – тобто область рота. Це має значення, оскільки чоловік підсвідомо (а втім, можливо, і цілком свідомо!) уявляє поцілунок з жінкою, а такого роду контакт представляється приємним на умови чистих здорових зубів і губ без тріщин, «застуди» і т. д. Крім того, не всім здається привабливою густа щільна помада – тому як в чоловічій свідомості майнула думка про те, що з’їдати її не так вже здорово. А ще може притягувати або відштовхувати міміка губ: наприклад, неприємно виглядає часте прикусування губ або асиметрична міміка (нерівна посмішка, «смикання» куточком губи), а приємно – ледь вловима усмішка.

6. Волосся. Довжина або стрижка – не суть важливо, головне, щоб волосся виглядало чистим і в цілому здоровим (хоча при цьому зовсім не обов’язкова ідеальна укладання). Легка недбалість або розпущене волосся зазвичай подобаються чоловікам при будь-якій стрижці.

7. Взуття. Каблук привертає більше уваги при першому погляді – це в нашій культурі апріорі атрибут сексуально привабливої жінки. Але, разом з тим, каблук – це якась «агресивна сексуальність», тому дуже багато чоловіків, які обертаються на дам на підборах, охоче знайомляться і вважають більш привабливими для себе дівчат в більш зручному взутті, так як підсвідомо відчувають більшу безпеку, затишок, спокій, якщо дівчина в прямому сенсі міцно стоїть на ногах.

8. Шкіра обличчя і макіяж. Чиста шкіра і взагалі враження чистоти обличчя приваблює куди сильніше “бойового розкрасу”. Але при цьому насичений, виразний мейк відноситься до тієї ж «агресивної сексуальності», що і підбори – щось цікаве, але в той же час лякає. Тому, якщо ви зацікавлені ловити чоловічі погляди, але не залучати когось всерйоз і надовго, наприклад, стоячи перед аудиторією або зоровим залом, то красьтесь пояскравіше. А ось якщо хочете сподобатися конкретному чоловікові, що бачить вас поблизу – віддайте перевагу природному мейку.

9. Прикраси та біжутерія. Це те, за що мимоволі чіпляється погляд, але велика кількість «цяцьок» в таких привабливих для чоловіків місцях, як зап’ястя, шия, вуха і область декольте (а також пірсинг на обличчі), мимоволі виникає думка про те, що жінка як би відгороджується від потенційно можливих дотиків, «закривається» від них. Недарма в більшості культур велика кількість прикрас на жінці заохочувалося в тих випадках, коли вона повинна була виглядати багатою, але зовсім не доступною всім бажаючим – наприклад, на знатних дамах, на наречених.

10. Постава. Рівна постава, розправлені плечі – те, що безумовно робить привабливішим всіх жінок в чоловічих очах. Навіть в положенні сидячи сутулятися не варто – не заради кавалерів, а заради здоров’я власної спини.

Ми навмисно не стали обговорювати деталі одягу та аксесуари – на превелике щастя, зараз практично не діють жодні правила щодо однозначно привабливого або непривабливого одягу. Ви можете сподобатися представнику протилежної статі як будучи в облягаючому платті, так і в якомусь «балахоні» оверсайз.

Головне – транслювати оточуючим своїм зовнішнім виглядом впевненість в собі, спокій і позитив!