+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Шалений успіх Української Балетної Гали у Лондонському театрі Sadler’s Wells

Шалений успіх Української Балетної Гали у Лондонському театрі Sadler’s Wells

7-го вересня у Лондоні відбувся концерт Українського балету – Українська Балетна Гала. Шоу, продюсерами якого виступили Ольга Данилюк та Іван Путров, мало величезний успіх на одній із найвідоміших сцен світу – театрі Sadler’s Wells, де вщент заповнений зал у 1500 глядачів могли насолодитися вечором висококласного балету!

Цей концерт відзначив дебют Українського національного балету на британській театральній сцені. Разом із солістами національного балету на сцені виступили провідні українські танцюристи – Олеся Шайтанова, Христина Шевченко, Денис Черевичко та Наталя де Фробервіль – які зараз є хедлайнерами світових театральних сцен. Українці танцювали разом з зірками Королівського та Англійського національного балетів. Балетна програма охоплювала класику балету, включаючи «Вмираючий лебідь», «Дон Кіхот», «Діана та Актеон», «Корсар», «Suite en blanc (Cigarette Solo)»  «Сильфіди», «Grand Pas Classique», «La Bayadere», «Лісова пісня», український Гопак, а також представила світову прем’єру сучасного балету «Система A/I» (A/I – artificial intelligence, штучний інтелект) від хореографа Людовика Ондівієли та драматурга Ольги Данилюк. Футурологічний сюжет вистави «Система A/I» спонукав глядача уявити романтичні стосунки між людиною та роботом. 

Вадим Пристайко, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Великобританії:

“За 30 років у Лондоні не було такого великого українського балету як є сьогодні. Це дуже важливо для нас українців, це також важливо для британців які побачать український балет. Ми хочемо презентувати нову сучасну Україну, але з класичною історією.”

Ольга Данилюк, директор I-Do Lab та продюсер Української Балетної Гали:

Мені хотілося представити Україну такою мовою, яка була б зрозумілою у всіх куточках світу. А мова танцю є універсальною та близькою до серця як українського, так і британського глядача. Гала є найкращою репрезентацією України і святкуванням 30-ти річчя Незалежності.”

Спонсорами проєкту виступили українські компанії ICU та Ferrexpo.