+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Сергій Гайдайчук: Ключовим законом еволюції є постійні зміни

Сергій Гайдайчук: Ключовим законом еволюції є постійні зміни

30 квітня 2020 р. відбулась онлайн-розмова «Про головне з Ганною Крисюк».

Тема розмови: «Бізнес в Україні під час пандемії».

Запрошені гості:

Геннадій Чижиков – Почесний консул Франції в Україні, президент Торгово-промислової палати України. Мета Палати – розвинений і конкурентоспроможний на світових ринках український бізнес.

Сергій Гайдайчук – засновник і президент найбільшого українського бізнес-клубу «CEO Club Ukraine», який об’єднує близько 200 керівників і власників середнього і великого бізнесу для розвитку, спілкування та співпраці. Співзасновник «Young Business Club» – першого в Україні бізнес-клубу для молодих підприємців. Ініціатор глобального екологічного проєкту «Озеленення України».

«Сьогоднішня криза – це насправді не так вже й погано, адже вона дає можливість кожному з нас підготуватись до більш серйозніших викликів. Маю на увазі виклики кліматичні, екологічні та інші, які по масштабах можуть бути у тисячі разів більшими. Вона відсіює слабких і дає можливість кожному багато чого переосмислити. Через біль ми стаємо сильнішими. Через біль ми ростемо. І взагалі ключовим законом еволюції є постійні зміни. На маю думку, під час кризи є дві ключові особливості: перша – твоє ставлення до ситуації, друга – твій соціальний капітал», – розповідає Сергій Гайдайчук.

Щодо жінок у бізнесі гість відповів, що перше на що він звертає увагу під час розмови, – це професіоналізм, експертність, здатність брати відповідальність і йому абсолютно байдуже жінка це, чи чоловік. Також Сергій Гайдайчук зазначив, що 80% його колективу складають жінки.

Детальніше на відео нижче.