+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Сергій Гайдайчук ініціює висадити 100 млн дерев у 100 країнах світу

Сергій Гайдайчук ініціює висадити 100 млн дерев у 100 країнах світу

Президент найбільшого в Україні бізнес-клубу “CEO Club Ukraine” Сергій Гайдайчук розповів інтернет-ресурсу “Деловая столица” про глобальний екологічний проєкт по висадці 100 млн. дерев у 100 країнах світу.

ВД. Якщо порівняти перший рік клубу (ред. "CEO Club Ukraine")  і дев'ятий, що змінилося найбільше?

С.Г. Перші сім років клуб жив сам для себе, ми розвивалися навколо інтересів членів клубу. Наша мета була допомагати один одному розвиватися, бути успішними і щасливими. Але зараз почалися трансформації зсередини, ми стали об'єднувати енергію навколо зовнішніх великих завдань. Зараз ми ставимо перед собою мету - глобальний проект, який буде надихати всіх щось суттєво змінити на планеті.
ВД. Ви про свій проект League One Hundred? На якому він етапі?

С.Г. У нас є така ініціатива: висадити 100 млн дерев в 100 країнах світу за 5 років. Сьогодні ключовий виклик кліматичний. Ми хочемо показати, що можемо боротися з планетарними викликами, об'єднуючи лідерів в різних країнах світу в єдиний цілісний організм. 

ВД. І в скількох країнах вже вдалося їх об'єднати? 
С.Г. Стартуємо навесні з України та з Польщі. Відпрацюємо модель, потім зробимо глобальний піар цієї ініціативи, знайдемо амбасадорів в кожній країні і спробуємо розгорнути проект планетарно. Тобто наша ідея показати, що, по-перше, лідери, а не тільки країни, можуть об'єднуватися, незважаючи на національність, походження і так далі, а також здійснювати позитивний вплив на планету. А по-друге, на базі цієї ініціативи залежить платформа майбутнього клубу, який буде об'єднувати лідерів в глобальних містах навколо планетарних завдань. І дуже важливо, щоб ця ініціатива стартувала з України. І через такі ініціативи ми можемо зовсім по-іншому показувати Україну в світі.