+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Сергій Антонюк: Світ можливостей безмежний

Сергій Антонюк: Світ можливостей безмежний

«Головною особливістю успішного бізнесмена є вміння тримати удари долі», – каже Сергій Антонюк, бізнес-психолог, автор методики «Квантова діагностика свідомості». Сергій – саме та людина, у якої виходить подолати обмеження мислення, стелю, у яку часто впираються підприємці впродовж своєї діяльності. Життєвий шлях Сергія, а також висвітлення теми квантової психології уже чекають на вас у цьому інтерв’ю.

   Сергію, добрий день! Як ідея такої діяльності увійшла у Ваше життя? Поговоримо про Ваш бекграунд?

   Моє життя складається з «до» і «після». У період «до» займався активно бізнесом. Пробував багато різних напрямків – від відкриття хлібопекарні до банківського бізнесу. Я отримав величезний досвід і знання. У цей час були втрати та злети, як результат – навчився вибиратися з дна та підійматися завжди на рівень вище, ніж раніше. У бізнесі завжди є провали. Головною особливістю успішного бізнесмена є вміння тримати удари долі. Життя несправедливе та не повинно бути ніяких ілюзій щодо цього. Сьогодні у тебе все добре, завтра може все зникнути. Є смуга біла, є смуга чорна.

Аналіз помилок і вміння бачити вперед допомагали мені завжди прогресувати. У якийсь момент я зрозумів, що мислення є визначальним, а образ дій створює бажану реальність. Невпевненість у собі – це обмеження у мисленні, тому будь-які починання зазнають краху. Впевненість у собі та бачення можливостей відкриває невидимі двері нових досягнень. Бог наділив мене непорушною вірою в себе, тому, попри життєві труднощі, я завжди рухався вперед. Розв’язання проблем є, і в цьому я можу допомогти.

Після чергової втрати бізнесу через рейдерське захоплення, я відійшов від справ і зайнявся собою. Так почався період «після». Багато тисяч годин досліджень, навчання у найкращих майстрів допомогли зрозуміти, що я сам – носій знань. Їх потрібно відкрити. Це був прорив. Тоді ж народилася моя авторська методика «Квантова діагностика свідомості». У період досліджень я працював із багатьма людьми з різних вікових категорій – від 4-х років і до 60-и. Через мене пройшло багато людей. Це дало мені можливість створити власну техніку. Кількість клієнтів зовсім не пріоритет для мене, на відміну від якісної роботи з тими, хто готовий досягати високих результатів.

Досвід у бізнесі, розуміння як мислить власник бізнесу відкрили бачення, що я можу розвинути новий напрям: бізнес-психологія чи психологія бізнесу. Є дві проблеми у підприємців. Перша – як створити бізнес. Друга – як вийти на новий рівень розширення. Це два різних рівні мислення. На другому рівні всі стикаються з невидимою стелею, яку не знають як подолати. Це вдається одиницям. У мене добре виходить допомогти подолати обмеження мислення, яке не дає можливості «пробити» цю стелю. Це призводить до нових досягнень, приносячи задоволення в житті та робить людину більш щасливою.

  Для тих, хто не в курсі, квантова психологія — що це і з чим його їдять? Як відбувається вплив на людську психіку та у чому переваги квантової психології над іншими видами?

   Квантова психологія – це наука про те, як людина влаштована та пов’язана з усім матеріальним і нематеріальним у світі. Її принцип: «Що всередині, те і зовні; що зверху, те і знизу». Ми – одне ціле з усім світом. Ми впливаємо на все, все впливає на нас. Поясню більш практично. У нас виникла думка про щось. Вона взялася нізвідки, чи як результат певної події. Як вона з’явилася? Чому? Хто її створив у нас? Ніщо не відбувається саме по собі. Все пов’язано з усім. Отже, народилася думка щось створити. Потім у нас з’являється емоція. Нам цікаво. З’являється віра, що це можливо. Далі, додаємо візуалізацію, уявлення про те, як це має виглядати. Так створюється мрія.

Цей процес нематеріальний, але саме так формується матеріальна реальність. З нічого народжується щось. Але чи так це? Виходячи зі згаданого вище принципу, можна припустити, що ця ідея вже є у просторі. Це квантове поле.

   З чого воно складається?

   З частинок, атомів. Квантова психологія ґрунтується на квантовій механіці та квантовій фізиці. Вона не лікує, вона змінює реальність, не шукаючи причини та наслідки. Ми творці себе й усього, що оточує нас навколо. Квантова психологія – метод самодіагностики та саморегуляції, що відкриває перед кожним з нас безмежні можливості самозцілення та досягнення цілей на зовсім іншому рівні.

   Якими є основні методи квантової психотерапії? Як часто потрібно до них звертатися?

   Основним методом занять є регулярність. Мислення, як м’язи, вимагають постійного тренування. Чим краще ми володіємо методом управління собою, тим краще ми впливаємо на зовнішній світ, що допомагає нам досягати бажаного легко й у бажаному вигляді.

Частота занять може бути різною, залежить від завдань, які ставить перед собою людина. Хтось хоче розв’язати конкретну проблему, хтось вийти на новий рівень мислення, аби досягти нових вершин у бізнесі. Від поставлених завдань визначається інтенсивність занять. Я практикую індивідуальний підхід.

   Як проходить сеанс з квантової психології?

   Заняття (сесія) проходить у теоретично-практичному форматі. Спершу визначаємо проблематику, а далі практичне заняття за моєю авторською методикою «Квантова діагностика свідомості». Вона відкриває людині її саму, таку, якою вона є та як вона влаштована. Все всередині нас. Таке знання відкриває можливості, які, зі свого боку, дають ресурси реалізувати їх у зовнішньому світі. Загалом сесія триває 1,5 – 2 години.

   Чи багато людей звертаються до Вас? Здається, квантова психологія не є надто популярною серед широкої аудиторії — чи це міф?

   Ми всі щодня застосовуємо методи квантової психології, тільки не знаємо про це. Мало про це говорять. Зараз час, коли знання про самого себе є необхідною нормою, адже це дає можливість розкрити себе та реалізувати мрію швидше та на іншому енергетичному рівні. Час стрімкий і вимагає стрімкого мислення та способу дій. Квантова психологія у цьому питанні допомагає цілком ефективно.

   Сергію, розкажіть про концепт смислового поля людини? Як воно пов’язане з квантовою психологією?

   Індивідуальна та колективна системи діалогового спілкування створюють смислове поле людини. Основним його завданням є освоєння значень (розуміння) і конструювання смислів. Особистість впливає на колектив, колектив впливає на особистість. Смислове поле існує завдяки смислоутворювальній діяльності людей і нею ж визначається. Усіх людей на землі з’єднує мова, цінності, культура, простір, час, смисли, які створюються як результат.

Смислове поле і квантова психологія близькі за своєю сутністю, тому, досліджуючи перше, відкриваються знання із другого – і навпаки. Завдяки смисловому полю ми краще розуміємо цілісність особистості та світу загалом. Світ можливостей безмежний.

   Як людині знайти своє покликання у житті? Що можете порадити?

   Одним із найважливіших філософських смислів людства є пізнати для чого ми народжені, дізнатися наше призначення. Зі свого боку я зрозумів: чим краще ми розуміємо себе, тим краще проявляємо себе у цьому світі. Розуміння своїх цінностей дає розуміння хто ми та заради чого живемо. Діагностувати себе, не лінуватися аналізувати, завжди робити ще один крок вперед, не боятися йти у невідомість. Як показує життя, саме там приховані наші ресурси. Якщо ми володіємо ресурсом, ми затребувані, значить, ми реалізовані. Реалізована людина завжди щаслива. Чи не в цьому сенс життя?!