+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Репетиція «Щедрика» дипломатами іноземних країн

Репетиція «Щедрика» дипломатами іноземних країн

13 грудня відбувся п’ятий урок курсу «Українська мова для дипломатів». Цього разу було практичне заняття у офлайн і онлайн форматах.

З вітальним словом виступила президентка Business Woman Club Ганна Крисюк та подякувала дипломатам за активне вивчення української мови. А також пані Ганна висловила вдячність фахівцям Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримку та якісні й цікаві уроки для іноземних дипломатів.

Поважні гості повторили весь пройдений матеріал, усі вивчені слова та вирази, а потім тренувалися співати Різдвяну пісню «Щедрик» у супроводі народної хорової капели «Дніпро».

До репетиції змогли долучитися Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні Драгіца Понорач, Надзвичайний і Повноважний Посол Мексики в Україні Ольга Беатрис Гарсія Гільєн, Другий секретар Посольства Словаччини в Україні Драгоміра Трновцова, Президентка Міжнародного жіночого клубу міста Києва Крістіна Грюневальд, Президентка Клубу жінок послів у м. Києві Шафаг Орундж, а також жінки та чоловіки дипломатів Польщі, Нігерії та Словенії в Україні.

Курс ініційований міжнародним жіночим клубом Business Woman Club за підтримки Міністерства закордонних справ, ГО «Інститут культури України» та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.