+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Радує те, що молоді люди відчувають та розуміють цінність ком’юніті: Сергій Гайдайчук

Радує те, що молоді люди відчувають та розуміють цінність ком’юніті: Сергій Гайдайчук

Ідея створення Young Business Club – YBC чотири з половиною роки тому була простою ідеєю, а сьогодні це Клуб, який налічує більше тисячі учасників з трьома філіалами в інших країнах та трьома в Україні.

У Харкові за півтори роки виник дуже крутий Клуб. Всі учасники є молодими, енергійними, динамічними та прагнуть до розвитку.

“Мене радує те, що молоді люди відчувають та розуміють цінність ком’юніті. Цінність того, що потрібно об’єднуватись, ділитись знаннями. Зрештою, це класний меседж того, що майбутнє в України є. Разом все ж таки веселіше, та й прибутковіше. Тому я з великим задоволенням відвідав Харків, зустрівся з учасниками Young Business Club Харків та виступив спікером з темою: «Як соціальний капітал визначає наше місце під сонцем?».”

Зазначив у своєму дописі засновник та президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук

В основі молодіжного клубу, як і в CEO Club Ukraine продукуються правильні цінності взаємодопомоги та того, що потрібно об’єднуватись і робити класні справи та проєкти для суспільства.

Учасники YBC долучаються також і до проєктів СЕО Club, серед яких Соціальна платформа Generation+, Greening of the Planet та ін..

“Я дуже задоволений тим, як розвивається YBC і вірю, що цей Клуб зробить свій позитивний вклад у майбутнє нашої держави, допомігши молодим підприємцям стати ще більш успішнішими, розвиненішими, цінніснішими.”

Додав Сергій Гайдайчук.
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)