+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Про Міжнародний GR Форум у Стамбулі 26 травня

Про Міжнародний GR Форум у Стамбулі 26 травня

26 травня успішно пройшов V Міжнародний GR Форум у Стамбулі, Туреччина. Організаторами даної події виступили Міжнародна асоціація професіоналів в сфері Government Affairs (IGAPA), Українська асоціація професіоналів у сфері GR і лобістів, «SIC-Group International» у співпраці з турецькими партнерами. Серед спікерів та гостей – найкращі GR спеціалісти з таких країн як США, Ізраїлю, Великої Британії, Бельгії, Греції, Нігерії, України, Казахстану, представники влади Туреччини та народні депутати. Однією з основних тем конференції глобального масштабу стала панель «Практика GR і лобіювання в світі, нові тенденції і можливості розвитку в світі», модераторами якої були Катерина Одарченко та Андрій Бузаров.

V Міжнародний GR Форум у Стамбулі, Туреччина

У цій панелі з темою «Адвокація та захист прав громадянин» виступала досвідчений професіонал в області PR і цифрових комунікацій – Сітара Джабін – старша цифрова продюсерка впливової турецької медійної компанії «TRT World». Це один з найбільших ЗМІ в Туреччині. Слід додати, що Сітара Джабін більше десяти років пропрацювала в сфері PR і комунікацій в гуманітарних організаціях, в основному в Міжнародному комітеті Червоного Хреста. Один з важливих PR-проектів місіс Джабін – управління міжнародними і регіональними комунікаціями на Близькому Сході в Женеві.

Сітара Джабін (зліва) – спікер V Міжнародного GR Форуму.

Разом із Сітарою Джабін на одній панелі виступали такі провідні спеціалісти, як: відомий американський лобіст Тім Шеллберг, Лірон Едеррі, Дімітріс Константеллос. Особливу увагу слід звернути й на участь казахської політтехнологині Аяжан Утеуової на Форумі. Східна професіоналка вдало розкрила тему “Особливості праймеріз, політичного та бізнес-лобізму в Казахстані”.  Додамо, що пані Утеуова має великий досвід в політичному консалтингу та є його провідною представницею в Казахстані.

Аяжан Утеуова – спікер V Міжнародного GR Форуму

Основною метою GR форуму цього року став обмін корисним досвідом представників різних країн світу, та розвиток лобізму. Саме тому із гостей та спікерів були  українські політики, громадські діячі, юристи, політичні консультанти, GR-спеціалісти із професіоналами з США, Туреччини, Казахстану, Греції, Індії, Румунії та інших країн.

Нагадуємо, що Асоціація професіоналів в сфері GR та лобістів уже більше 6 років розвиває лобіювання в Україні та уже не вперше влаштовує конференції такого масштабу. Однією з останніх подій, проведених Асоціацією, став Міжнародний онлайн-форум з політичного менеджменту, який відбувся 2 лютого 2021 року. Співорганізаторами глобальної конференції виступили Інститут демократії та розвитку “PolitA”, “SIC-Group International”, Міжнародною асоціацією професіоналів у сфері відносин з владою (IGAPA).

V Міжнародний GR Форум підтримали впливові українські та європейські інформаційні видання, серед яких: “NordPresse”, “Lenta UA”, “Business Woman”, “КиевВласть”, “Ліга.net”, “Delo.ua”, “Час перших”,  “СтопКор”, “Громадське радіо”, “АЛЛАТРА ТВ”, “Капитал”, “Grushevskogo.5” та багато інших.

Також серед українських та міжнародних партнерів GR Фoруму відзначилися: Українська торгово-промислова палата, Міжнародна асоція українських та турецьких бізнесменів (TUID), Український інститут майбутнього, Українська асоціація платіжних систем, Київська школа державного управління імені Сергія Нижнього, “ArtRamus” – амбасадор міжнародного руху “White Ribbon”.