+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Президентка Business Woman Club відвідала виставку “Схід-Експо 2021”

Президентка Business Woman Club відвідала виставку “Схід-Експо 2021”

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк відвідала щорічну бізнес-виставку «Схід-Експо 2021».

Метою заходу є розширення ринків збуту та встановленню нових ділових зв’язків серед підприємців. Близько 100 компаній з Донецької, Запорізької, Луганської та Херсонської областей презентують свою продукцію на виставкових стендах, зокрема товари харчової промисловості, текстилю, кераміки, а також соляні вироби, сувенірна продукція, IT-розробки, інженерне обладнання, 3D-принтери тощо.

Захід відвідали представники іноземних посольств, зокрема Надзвичайний та Повноважний Посол України Натача Діас Агілера, представниця Словацького посольства в Україні Соня Крачова та представники індонезійського посольства.

Ганна Крисюк, відвідавши захід, дала коментар, що: «Дуже важливо, що підприємства з Східної України мають змогу презентувати свою продукцію та знаходити нових партнерів та покупців. Змогли поспілкуватися з виробниками та власниками бізнесів, які є цікавими для нас та для нашого міжнародного жіночого клубу Business Woman Club».

Довідково.

Виставка мікро-, малих та середніх підприємств сходу України проходить у Торгово-промисловій палаті. «Схід-Експо 2021» організовано у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства США в Україні. Захід реалізується у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

Цьогоріч на виставці представлено сфери харчової промисловості, текстилю, промисловості, ліки та косметика тощо.