+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Президент України у США зустрінеться з генсеками ООН і НАТО – Кулеба

Президент України у США зустрінеться з генсеками ООН і НАТО – Кулеба

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Сполучених Штатів Америки для участі в Генеральній асамблеї ООН зустрінеться з генеральними секретарями ООН та НАТО.

“Президент їде до Нью-Йорка з чіткою метою: консолідувати ще більше підтримку світу для України. Це стосується питань протидії російській агресії, залучення інвестицій до України, боротьби з пандемією COVID-19”.

заявив міністр.

Кулеба підкреслив, що Генеральна асамблея ООН є найавторитетнішим міжнародним майданчиком, до якого прикута увага всього світу. Крім того, це нагода провести низку важливих двосторонніх і багатосторонніх зустрічей у штаб-квартирі ООН.

“Президент України зустрінеться і з генеральним секретарем ООН, і з генеральним секретарем НАТО, і з лідерами декількох важливих держав, проведе окрему зустріч із іноземними інвесторами. Це буде дуже насичений візит, який розписаний буквально по хвилинах”.

зауважив очільник МЗС.

Кулеба наголосив, що червоною ниткою участі Президента в ГА ООН та переговорів на всіх рівнях буде тема Криму. “Це дуже принципово. По-перше, ми дуже успішно запустили Кримську платформу. По-друге, Крим є питанням номер один для нашої держави та дипломатії. Буде непроста розмова з генеральним секретарем ООН на цю тему, адже ми хочемо бачити більшу залученість ООН до питань Криму”, – сказав він.

Міністр поділився очікуванням позитивних результатів для України за підсумками візиту та переговорів перших осіб.