+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Презентація журналу «Business Woman» в Баку

Презентація журналу «Business Woman» в Баку

Презентація 35-го номеру журналу “Business Woman” відбулася 6 травня у Баку, і стала важливою подією для українських жінок-підприємниць, які проживають та працюють в Азербайджані. 

Організатор заходу Лідія Алієва-Шестак створила формат бізнес-сніданку, щоб надати учасникам можливість не тільки ознайомитися з новим матеріалом та проєктами журналу, але й взаємодіяти з іншими підприємницями та спілкуватися з представниками ділової спільноти.

Під час заходу також була представлена діяльність громадської організації “Union of Ukrainian Women in Azerbaijan” та її актив. Учасники заходу дізналися про результати діяльності організації за рік, а також про її майбутні плани. Це була важлива можливість для жінок-підприємниць обмінятися досвідом та налагодити корисні зв’язки з представниками громадської організації.  Почесною гостею на заході була дружина посла України в Азербайджані Людмила Гребеніченко, яка підтримала жіночу підприємницьку ініціативу та наголосила на важливості підтримки жінок-підприємниць. 

Захід, присвячений презентації журналу “Business Woman” у Баку, показав, що жінки з усього світу можуть успішно співпрацювати та досягати результатів як у бізнесі, так і в громадській діяльності. Колективні зусилля та єдність жінок-підприємниць можуть підвищити рівень рівноправності в бізнесі та зробити світову економіку більш рівною та справедливою. Оскільки жіночі підприємницькі ініціативи є важливим джерелом інновацій та розвитку, їх варто підтримувати та підбадьорювати.