Warning: openssl_encrypt(): IV passed is 64 bytes long which is longer than the 16 expected by selected cipher, truncating in /home/energyin/businesswoman.org.ua/www/wp-content/plugins/post-views-counter/includes/class-counter.php on line 795

Warning: strtr() expects at least 2 parameters, 1 given in /home/energyin/businesswoman.org.ua/www/wp-content/plugins/post-views-counter/includes/class-counter.php on line 795
Презентація TRIONIKA для учасниць BWC - Business Woman
+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Презентація TRIONIKA для учасниць BWC

Презентація TRIONIKA для учасниць BWC

CEO TRIONIKA Анастасія Ляшко презентувала власну ІТ-компанію для учасниць Business Woman Club.

Пані Анастасія представила ІТ-компанію “TRIONIKA”, її концептуальні напрямки діяльності, можливості взаємодії з Клубом і окремими бізнес-проєктами учасниць.

Під час зустрічі учасниці учасниці BW-Club згенерували кілька нових ідей, які можна реалізувати в рамках Клубу і поза його межами. А також запланували презентацію компанії TRIONIKA для інших учасниць Клубу та для партнерських бізнес-клубів, що може бути корисно для масштабування бізнесу і нових освітньо-інноваційних можливостей.

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк подякувала Анастасії Ляшко за гостинність, цікаву презентацію, нові знання та можливості. А також відзначила, що офіс компанії дуже інноваційний та сучасний і може бути гарним прикладом для інших.