+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Презентація Асоціації підприємців ветеранів АТО

Презентація Асоціації підприємців ветеранів АТО

5 серпня в CEO Club Ukraine відбулась презентація Асоціації підприємців ветеранів АТО. На зустрічі були обговоренні майбутні напрямки роботи Асоціації, стратегія розвитку та найближчі проєкти.

Спікерами презентації виступили Сергій Позняк, голова громадської організації “Асоціаціація підприємців-ветеранів АТО”, засновник FGK Financial Group, ветеран, Олексій Ілляшенко, заступник Міністра у справах ветеранів України з євроінтеграції, Ігор Кравченко, засновник ТОВ “Алатир-Інвест”, ветеран, Леонід Остальцев, ветеран-підприємець і один з засновників АПВ, Оксана Коляда, директорка проєктів ГО “Простір Можливостей”, Анатолій Остапенко, народний депутат України.

В рамках презентації були обговорені питанння:
◦ “Можливості органів виконавчої влади та неурядових організацій у спільній підтримці підприємців-ветеранів в Україні”;
◦ “Можливості органів законодавчої влади та неурядових організацій у спільній підтримці підприємців-ветеранів в Україні”;
◦ Роль неурядових організацій у розвитку ветеранів-підприємців;
◦ Чому ветеранам необхідно об’єднуватись для розвитку бізнесу;
Асоціація була створена з метою задоволення та захисту законних, економічних, соціальних, творчих та інших інтересів учасників АПВА, сприяння у створенні та розвитку власної справи, бізнесу ветеранів з числа учасників АТО/ООС, членів родин загиблих.

Місія Асоціації – робити ветеранів провідною силою, що рухає економіку Україну, розвивати в них лідерство, відкритість та співпрацю.