+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Прес-конференція Міжнародного штабу допомоги українцям у Польщі

Прес-конференція Міжнародного штабу допомоги українцям у Польщі

Сьогодні на інвестиційному форумі Invest Cuffs 2023 у Кракові відбулась прес-конференція Міжнародного штабу допомоги українцям. Під час зустрічі голова Штабу Ганна Крисюк розповіла про результати роботи МШДУ за рік, про 5 основних проєктів та нові ініціативи МШДУ. До прикладу, вона анонсувала початок реалізації проєкту “1000 розвідувальних дронів для України” спільно з БФ “Dignitas”, Львівською та Донецькою ОВА.

У онлайн-режимі виступив військовий експерт Денис Богуш. Він розповів про реалії війни, поділився аналітикою щодо ситуації на фронті та пропагандистської діяльності росії.

Також до обговорення долучилися віце-консул України в Кракові Ірина Яремчук, Посол Республіки Польща в Україні 2016-2018 і міжнародний експерт Ян Пєкло та депутат парламенту Республіки Польща Іренеуш Рась.

Ганна Крисюк подякувала координаторці Штабу в Польщі Вероніці Марчук за плідну співпрацю та підтримку благодійних проєктів МШДУ, які наближають нашу перемогу. А також додала:  “Я хочу висловити велику подяку польському народу за його підтримку та допомогу Україні та українцям в цей час. Ми дуже вдячні Польщі за надання притулку українським біженцям, за гуманітарну та фінансову допомогу. Запрошуємо обʼєднувати зусилля та долучатися до проєктів МШДУ для якнайшвидшої перемоги України і перемоги всього демократичного світу”.

Насамкінець, після виступів та обговорень відбувся аукціон для збору коштів на закупівлю продуктових наборів для українців, постраждалих від наслідків війни. Придбані продуктові набори відправлять в 11 гуманітарну місію до Великодня.

До складу української делегації президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, голова Львівської облради Ірина Гримак, директор «Business Woman Club» Юлія Бичай, генеральний директор журналу «Business Woman» Тетяна Розвадовська, заступниця голови Благодійного фонду «Українські соціальні програми» Марія Чорна, СЕО IT компанії «Trionika» Анастасія Ляшко, голова організації «Nord Haus UA е.V.» Оксана Шоорлеммер, керівниця Київського представництва «DC Privilege» Ярослава Бояркіна, генеральний директор металургійного заводу «Тін Імпекс» Аліна Скоморохова, заступник начальника відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва Львівської обласної ради Мар’яна Кулеба,  виконавчий директор Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” Наталія Савка, співвласник будівельної компанії «Шобелі» Іван Яжинський, CEО «EnergyConsultInvest» Ltd Володимир Купчак, власниця аудиторської компанії Оксана Ткаченко, підприємиця Оксана Нестерова, директорка представництва журналу «Business Woman» в Іспанії Зоряна Созанська.