+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Прес-конференція: 1 000 000 дерев за 1 день висадять в Україні

Прес-конференція: 1 000 000 дерев за 1 день висадять в Україні

27 січня 2020 року о 12:00 год. відбудеться прес-конференція щодо старту всеукраїнського проєкту “Озеленення України” у рамках глобальної ініціативи з висадження 100 000 000 дерев.

Протягом одного дня, а саме 20 березня 2020 року, організаторами, разом з партнерами та відповідальними особами в різних областях країни, планується висадка 1 000 000 сіянців та саджанців.

Участь у прес-конференції візьмуть організатори проєкту «Озеленення України»: засновник найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук, голова наглядової ради національного проєкту «Книга рекордів України», багаторазовий рекордсмен України і світу Олег Іваненко та генеральний директор «Книги рекордів України» Ганна Крисюк. А також співорганізатори з різних куточків України: Глобальний амбасадор відновлювальної енергії у світі Руслана Лижичко, директор Металургійного заводу «Тін Імпекс» Аліна Скоморохова, ректор Вінницького інституту університету «Україна» Ганна Давиденко, засновниця благодійного організації «Я – Волноваха» Яніна Лубінець, директор Групи компаній «RIO Design» Вікторія Запара та ін..

Мета проєкту «Озеленення України» – привернення уваги до відновлення екосистеми України і планети, а також розвиток екологічної свідомості людей.

 Завдання проєкту «Озеленення України»:

  • Висадити 1 000 000 дерев за 24 години
  • Сприяти протягом року у висадженні парків та алей
  • Провести загальнодержавну інформаційну кампанію
  • Організувати освітні воркшопи в навчальних закладах
  • Започаткувати міжнародний флеш-моб «Озеленення України. Озеленення планети!»

Участь у проєкті «Озеленення України» можуть взяти усі бажаючі. Детальніше про формати участі, відповідальних осіб та про сам проєкт – організатори озвучать на прес-конференції.

Відбудеться прес-конференція за адресою: м.Київ, вул.. Бутишів провулок, 23 (CEO Club Ukraine).

Акредитація журналістів: +380 66 993 41 81, Юлія Бичай.