+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Представництву Журналу Business Woman в Канаді – один рік!

Представництву Журналу Business Woman в Канаді – один рік!

Business Woman PRO Canada відсвяткував свою річницю діяльності.

Представництво журналу Business Woman в Канаді відсвяткувало перший рік свої діяльності. Захід відбувався у місті Торонто. У святкуванні взяли участь директорка представництва Надія Яшан, учасниця Business Woman Club Світлана Янчинська, а також партнери та друзі нашого журналу в Канаді.

Пані Надія на прокоментувала святкування річниці Business Woman PRO Canada так:

“Що для мене Журнал Business Woman? Перш за все – це нові знайомства, цікаві історії людей, які не бояться довірити свої історії успіху для великої аудиторії та й справді улюблена робота.”

Директорка подякувала власниці Журналу Business Woman Ганні Крисюк та директорці Журналу Тетяні Розвадовській за успішну та цікаву роботу, за ідею об’єднання людей навколо спільної мети й висловила надію на успішні майбутні звершення та ініціативи.

“За цей рік я записала 11 інтерв’ю з цікавими людьми. Дякую Svitlana Yanchynska за те, що погодилася поділитися своєю історією успіху найпершою. Це був гарний і легкий початок.”

коментує пані Надія.

Світлана Янчинська, власниця клініки знімного протезування “Art of denture” та учасниця Business Woman Club, коментує:

“Дякуємо власниці журналу Аня Крисюк за цю неймовірну ініціативу – об’єднати успішних жінок світу (журнал вже представлений у 16 країнах світу). В Канаді ми святкуємо першу річницю.”