+38(050)6630132 businesswoman.if@gmail.com

Посол Хорватії приїхала до Університету в Ірпені

Посол Хорватії приїхала до Університету в Ірпені

Візит пані Надзвичайного і Повноважного Посла Хорватії в Україні Аніци Джамич до Державного податкового університету відбувся на запрошення президентки BW-Club та голови МШДУ Ганни Крисюк.

Запрошених гостей зустріла в.о ректора Університету Валентина Унинець-Ходаківська та показала зруйновані корпуси закладу.

Домовилися про співпрацю Міжнародного штабу допомоги українцям та Business Woman Club з Університетом та запланували проведення низки заходів для підтримки та відбудови закладу.

Пані Посол Аніца Джамич наголосила, що долучиться до відновлення університету та окреслила власне бачення цього процесу. А також сказала, що сприятиме налагодженні співпраці з хорватськими закладами вищої освіти.

На кінець липня уже заланували провести перший захід Клубу у стінах університету із залученням донорів та партнерів.

В. о. ректора Університету Валентина Унинець-Ходаківська подякувала за співпрацю, показала матеріально-технічну базу закладу, розповіла про можливості та запити Університету, а також про відкриття нової спеціальності по психо-корекційній роботі з військовими та людьми, які постраждали під час війни.

По завершенню зустрічі, гості висадили два дерева на території Державного податкового університету в рамках глобальної екоініціативи «Озеленення Планети». Одне дерево присвятили дружбі між Україною та Хорватією, а друге посадили на честь наших захисників і захисниць.

Участь в зустрічі також взяли в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Державного податкового університету Василь Чмелюк та радник голови Харківської ОВА і координатор МШДУ Віталій Русанов.